Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek melegből hetero?

Hogyan legyek melegből hetero?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok.kb2 hete jöttem rá... Nem mondom hogy nem rossz de ha esetleg tartós akkor majd a szüleimnek meg kell tudnia és utálni fognak érte... Most mit csináljak?


Kérem inkább melegek irjanak


2011. júl. 23. 02:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2011. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2%
Mocskos B*zi.Inkább lődd fejbe megad.
2011. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
96%
előzőnek: ritka egy paraszt vagy, mindenki leszólhatna téged is hogy mocskos heteró(már ha az vagy) bár a legtöbben azért mennek rá ezekre a kérdésekre mert érdekli őket a meleg téma.
2011. júl. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2011. júl. 24. 03:35
 15/21 extra special thanx ***** válasza:
2%
ne izgulj kisgyerek, ennyi idősen még semmi nem dőlt el. mondjuk érdekes buzeráns lehetsz te, hogyha közben arra vágysz, hogy hetero legyél.
2011. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
figyelj, szerintem nem lehtsz biztos ebben, attol, h fiukra izgulsz most az nem jelnti azt h orkke igy lesz!
2011. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem 14 évesen már eldőlt,hogy ki mihez vonzódik.

De tukmálnátok rá a hülyeséget.

A szexualitás nem változik 2 évente.

14 éves,kb abban a korban van,hogy most tudatosul a szexualitással(ezért írhatta azt,hogy 2 hét).amit ennyire nem lehet behatárolni.

Ha nem áll fel lányra,akkor nagy az esély,hogy meleg.

Én már 15 évesen is tudtam,hogy meleg vagyok.És most 25 vagyok és nem változott ez meg soha.

Ez sosem változik,max van olyan aki nem tudja elfogadni és azt hazudja,hogy heteró.

Ezért gondolják egyesek azt,hogy ez változik.

2014. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
14%

Koncentrációs Haláltábor a büdös b*ziknak!!!!


Heil Hitler

2015. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nem tudsz megváltozni, mert lehetetlen csak elnyomhatod de az maga a pokol... Ez születés előtt az anyaméhben beáll, nem megváltoztatható!!!
2016. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 maros.bianka válasza:
Figyu biztos szar de ez változhat én 15 vagyok azt hittem a lányokhoz vonzódom (lány vagyok) de aztán rájöttem h mégis ha álmodozók a nagy Ő-rol akkor mindig fiú és én is jobban szeretnek fiúval lenni kamaszok vagyunk változhat ez meg és egy csomó filmben is melegbol hetero lesz. A másik h ha szerelmes leszel mindegy fiú vagy lány, azt mondod a fiukat “szereted” de ha mégis egy lányba leszel szerelmes ott már tök mindegy lesz.
2018. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!