Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két Fiuba vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arachne kérdése:

Két Fiuba vagyok szerelmes, az egyikkel járok a másik egy nagyon jo barátom. Mit Tegyek? Ez Az érzés nem mulik el.18-Lány

Figyelt kérdés
A páromat kozel 9 éve ismerem.eggyut jártunk alapsuliba,és most kozel egy éve járok vele,a masikat pedig most ismertem meg 3 éve kozépsuliban.Mikor még nem jártam a párommal ot akartam akit csak 3 éve ismerek....Ugy érzem becsapom a bpáromat.és magamat is,Fáj ez az érzés de nagyon.....nemtudom mit tehetnék---azt gondoltam ha osszehozom valakivel akkor nem fogom szeretni és boldog lehetek a párommal,,,,,de most hogy Othon pénzugyi gondjaink vannak és Ok a két férfi akiket szeretek mindvégig melletem áltak,nemtudom mit tehetnék ugy érzem mindkettonek sokkal tartozok,,,Jo emberek,,meg sem érdemelném a torodést amit toluk kapok :/...Segitsetek lééétsziives!!!!!!!..Tényleg nem bíírom :(
2011. jún. 29. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Sz@arügy. :/

Talán ülj le, és tegyél fel kérdéseket magadnak.

Pl.:

Kivel szeretnél lenni ebben a pillanatban?

Kivel szeretnél inkább együtt élni? stb.

És a lehető legőszintébben válaszolj. Vagy előtte kicsig beszélj magadhoz, hogy magadat ne vágd át, mert nincs semmi értelme.

Amúgy tudom milyen sz@r érzés, hogy magadhoz se vagy őszinte... :(

2011. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A második lesz a befutó :DD

Mert ha az első lett volna a tökéletes akkor nem lett volna második. ;)

2011. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bubii98 válasza:
én is a második fiúra szavazok.mivel ha igazán szeretnéd a párodat nem szerettél volna bele a barátodba...
2011. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetbe. Jól gondold át. csinálj egy csajos estét, mindkettőt zárd ki addig a fejedből. Utána pedig akit először fel akarnál hívni (mert hiányzik) az este után, az lesz az igazi ;)
2011. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha a 2ikba beleszerettél akkor az 1. vmit rosszul csinál,ahogy írták elottem is.Vagy mind2 de akkor qrvaugyes legyél!:)
2011. júl. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érmézzél!

Gondolj bele hogy ha mindkettő meghalna ,akkor melyik hiányozna jobban???

Neked kell tudnod kit szeretsz jobban és csak ő vele foglalkozni és nem holmi barátként megtartani!Itt tuti fájni fog valakinek mindenféleképpen a dolog!Rajtad áll hogy kinek fáj jobban!

Mégy egy lehetőség:3-man párban,de akkor a pillangót is tetováltasd fel magadra!

2011. júl. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!