Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik ez velem, mia...

Miért történik ez velem, mia bajom? :'˙ (

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=2bosouX_d8Y ezt a zenét este szoktam hallani dudolni is szoktam...15 éves vagyok fiúú...

mikor ezt hallgatom szintes sírok és a bérgyilkosság jár az eszembe...ma fociztunk nagyon felidegesítettek és láttam a szemem előt hogy véresre verem a gyereket majd megölöm de ezkb 2 másodperc volt majd ien görcsöt éresztem az egész testemen mintha meg megrándultam...fúra érzés volt...télen bevolt fagyva a tó és gyertyákat égettem ajegen közben ezt a zenét dúdoltam nem bírtam megálni...mostmeg bérgyilkos szakmákat olvastam...csak ha ezt a zenét megszakittyák egyböl elhalványúl...van egy égetés a mellembe is egy keresztet égedtem bele de eztse tudom mért csimáltam..inkább este vagyok íígyy...nem játszok semmien ien játékon..

segitsetek mitöl vanezzz..bocsi hogy hibásan írtam csakremeg a kezem és a hideg ráz megint...és megit jönnek a azok a fúra érzések


2011. júl. 23. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Eggy elmebeteg állat vagy,és szívrohamot fogysz kapni!!

És mindennél rosszabb az hogy szerintem TERHES IS VAGY!!

2011. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*fogsz
2011. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Dilidoki, egyértelmű.

Egyébként legalább utánanézhetnél, miről is énekelnek az adott zenében.

2011. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
any*d terhes
2011. júl. 23. 23:29
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Minden kislány életében eljön a pillanat, amikor nagylánnyá cseperedik. Számodra most érkezett el az az idő, amikor minden más lesz. Megnőnek a melleid, szőrösödni fogsz, elkezdesz menstruálni.

Amúgy pedig egy agyilag beteg ember vagy, eleve nem lesznek jó bérgyilkosok olyan emberekből, akik egy mondatot sem tudnak helyesen leírni. Oda nem a hülye, dühből gyilkoló barmok kellenek, hanem hidegvérű, megrendíthetetlen, precíz emberek.

2011. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
looooool. x'd pszichomókus, mielőtt megölsz valakit. xDD
2011. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a zene szép sőt csodás én is leütném azt aki nem hagyná ezt hallgatni de hidd el ha valakit kinyírnál nyomokat hagynál hátra és elkapnának és 20 év minimum hagyd annyiban az egészet kezdj el meditálni vagy ölj galambokat vagy szimplán élj együtt az érzéssel de ne bánts senkin mert rossz vége lesz nagyon rossz vége míg nem csináltál semmit addig oké minden oké és ne törődj ezekkel a barmokkal akik annyira unintelligensek hogy még viccesnek tartják a nem cserét de komolyan menstruáció ne már ez még csak nem is vicces


32/F

2011. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-rdmG0k8S8k

Ha még ezt hallgatnád, megérteném, de így annyira irreális.

2011. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megihlettél...

(bocs tényleg hogy nem a kérdésedre válaszoltam)

2011. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fake? Szerintem az. Ha nem akkor orvos.

Egyébként én is szeretem Schubert-et :D

19/F

2011. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!