Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor lefeküdtök aludni, de...

Mikor lefeküdtök aludni, de még nem alszotok akkor gondoltok valamire, vagy egyszerűen csak fekszetek?

Figyelt kérdés
Ha gondoltok, akkor mire?
2011. júl. 24. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elgondolom a napomat és ami nem tetszett azon a napon az "kijavítom"Képzeletbe. ;D Nagyon feldob. Ja és még azon h nagyon jót álmodjak :P
2011. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindenféle kitalált szituációkon gondolkodom, esetleg ha valami fontos jövendőbeli eseményt várok, akkor azt gondolom át, hogy majd mit és hogyan kell csinálnom. Az elmúlt dolgokon nem szoktam sokat gondolkodni, felesleges.
2011. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most lefeküdnék akkor:autó->tó->jó lenne egy tó partján összejönni a haverokkal sátrazni>Soltvadkerten>Svkert=Korona cukrászda>Makovecz is csinált koronát büfébe>Üvegtigris>Kína>Ennék egy kis kínait ... És hasonló megy minden este...
2011. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy ideig gondolkodom, de nem igazán szándékosan, hogy na most azért is végiggondolom, ki a legokosabb az osztályban vagy ilyesmi. Csak jönnek az ilyen-olyan gondolatok, elsodornak ki tudja hova, ki tudja hogyan, aztán reggel felébredek.:)
2011. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én átgondolom a mai eseményeket, aztán a holnapiakat, aztán jönnek a csajok... és akkor annyira megutálom, h bekapcsolom a számítógépet :D, aztán megint aludni megyek, de hála a gép agyradír hatásának, azután csak fekszem
2011. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egyet értek a 12 én is este legtöbbször ha ma valaki például meg bántott és nem jutottam szóhoz akkor este alvás előtt ezt gondolatba kijavítottam és meg mondtam a magamét!xD
2012. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!