Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak még romantikus, kedves,...

Vannak még romantikus, kedves, nem a szexre hajtó pasik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 22:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Vannak hát. Ha néha átnéznének a műmájer izomagyak/ piszkafa emoboyok válla fölött, talán még rájuk is találhatnának.
2011. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

05:35vagyok


06:35

mit jelent arra hajtani?


:D nagyon vicces kedvedben vagy, vagy semmit sem tudsz a szexről.

a szex egy örömforrás, nem csak 13 évesek hanem 3 évesek is felfedezhetik már. számtalanszor megesik hogy óvónénik látják a gyerekeket ahogyan játszanak magukkal. miért? mert ez természetes és egészséges.


divat? milyen divatirányzat bátorítja az óvodásokat maszturbálásra? :D

ösztön? igen, ez egy ösztön, ami nélkül nem létezne az emberiség. valóban mocskos és kiábrándító dolog embernek lenni, mindenkinek szégyellnie kellene magát, amiért örömet mer okozni saját magának vagy valaki másnak.


nagyon remélem hogy csak egy fake vicc vagy :) tetszett


09:30

ez nem igaz te mocskos pasi! minden nő csak az isteni magasztos szerelmet keresi ami örökké tart bennük, őket nem érdekli a külsőség. :P

2011. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 05:35


Nem vagyok csipkerózsika, és nem is álomvilág az enyém. Rengetegszer ki akartak már használni, csupán csak kedvtelésből. Viszont már több, mint két éve megtaláltam az olyan embert, akire azt mondjátok, hogy nem létezik. Mert igenis, hogy létezik!!! És hűséges vagyok hozzá mindhalálig. Csodálatos férfi. Sohasem hajtott a szexre, mindigis szerelem kellett neki tőlem. Figyelmes, kedves, önzetlen az irányomba. Ha mondanám, hogy na, most 2 hónapig nincs szex, mert mondjuk beteg vagyok, vagy akármi, ő az rezzenéstelen arccal elfogadná, és tiszteletben tartaná, mert SZERET. Mindig én vagyok neki az első, akármilyen helyzet van, mindig maga elé helyez. Nekem legyen a jobb, ha kajáról van szó, akkor a több, vagy a finomabb, inkább ő legyen beteg, sose én.


Csak azért kérdeztem meg, hogy van-e még hozzá hasonló.

19/L

2011. júl. 26. 11:02
 14/30 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem megemlíteni, hogy amióta csak együtt vagyunk, elhalmoz virággal. És mi a legszebb ajándék, amit egy nő kaphat kedvesétől? Hát a virág. :) Már több, mint két év, de a hófordulókat még mindig ünnepeljük. :) Az évforduló pedig fontosabb minden szülinapnál, karácsonynál, húsvétnál... :)
2011. júl. 26. 11:04
 15/30 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy suttyó rétege a pasiknak, akik rögtön rád akarnak mászni. Tele van a világ olyanokkal, akit te keresel, de ez nyilván a korodtól is függ. A 17 évesek vagy nagymenők "de megb*sznám" vagy nyomik (és így nem) .. 20 fölött szerintem már rengeteg van ..
2011. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Persze,hogy vannak olyan FÉRFIAK,akik NEM CSAK a szexre hajtanak,hanem a nő emberileg is vonzza őket...De a szex mindenkinek alapvető szükséglete és a világon a legtermészetesebb dolog.


Nekem olyan párom van,akivel jó a szex,de nem szexmániás,érdeklem őt,jókat beszélgetünk,vannak közös programjaink...úgy is mondhatnám,hogy lelki társak vagyunk! :)


19/L

2011. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

05:35vagyok


11:02

ezek szerint még nem szexeltetek. kivételes kapcsolat lehet.

mi a szerelem?

te mikor áldoztad fel magad utoljára neki?


11:04

tényleg hatalmas kreativitás kell ahhoz hogy pár ezer forintért egy csokrot vegyen.


14:13

erről beszélek

attól hogy egy férfit érdekli a szex, nem lesz bunkó. az meg egyéni mérce mitől lesz valaki "romantikus" és nem "szexmániás". főképp hogy a kettő nem zárja ki egymást

kíváncsi vagyok a kérdező mit reagálna ha elmaradnának a rózsák anyagi okokból, vagy ő milyen ajándékokkal lepi meg a férfit...

2011. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

De igen. Már régen lefeküdtünk egymással. Volt olyan, hogy naponta 2szer, 3szor is. De itt most nem ez a lényeg. Mi az, hogy anyagi okokból elmaradnának a rózsák? Nem vagyok hülye fruska. Megértem, ha nincs pénze a páromnak. Semmit sem erőltetek rá.


Én az olyan emberekre akartam rákérdezni, aki az első találkozón nem azon filózik, hogy "na, mikor b@szhatom már meg".


Egy szóval sem mondtam, hogy a szex rossz dolog, sőt nagyon jó. DE NEM AZ AZ ELSŐ AZ ÉLETBEN!

2011. júl. 26. 14:41
 19/30 anonim ***** válasza:

05:35vagyok


na látod akkor mocskos szexmániás pasi ő is meg te is nőben... arra hajt ő is, mert ha nem úgy lenne, nem csinált volna ilyet, a lelkedbe lenne szerelmes.


"Én az olyan emberekre akartam rákérdezni, aki az első találkozón nem azon filózik, hogy "na, mikor b@szhatom már meg". "


így konkretizáltad, biztosan rengeteg ilyen van.

de ezt sosem tudhatod, ki mire gondol :) legfeljebb azt gondolja hogy de jó nagy mellei vannak, megdolgoznám, vagy mikor smacizunk már... mint ahogyan a nőknek is megvannak a maguk kis önző érdekeik és mocskos játékaik. az sem sokkal jobb hogy "na mikor járunk már, na mikor hoz már virágot..."


nem az a lényeg hogy ki mire gondol hanem hogy az üzeltben korrekt e és cserébe megadja amire te vágysz, vagy sem

innentől kezdve a többi nem számít


"DE NEM AZ AZ ELSŐ AZ ÉLETBEN!"

nem, először a hatalom, pénz, drogok és utána a szex. :)

de nézhetnénk úgy is hogy nem a szerelem az első az életben, milyen szánalmas dolog aki arra vágyik, és így tovább.


mellesleg (egy kis tudományos tény) a férfiakban 10x-30x annyi tesztoszteron is lehet mint egy nőben, így könnyű a szerelemről áradozni, miközben alig igényli egy nő a szexet.

ennyi erővel a férfiak panaszkodhatnának, hogy létezik e még olyan nő, aki élvezi a szexet és kívánja is, mintha ez lenne a világ legtermészetesebben legfontosabb dolga


mit kívánjon meg egy férfi a nőben, ha az buta és unalmas? csak a test marad.

2011. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Tetszik ez az eszmefuttatás. Te véded a férfiakat, én védem a nőket. Az a baj, hogy ennyire általánosítani képtelenség, mivel minden ember más-más személyiség. Van nőben is olyan, akinek csak az a lényeg, hogy farok legyen a lába között, és van olyan férfi is, aki inkább egy hű társra vágyik, mint egy rövid kúrótúrára.


És amúgy nem vagyok szexmániás. Sem én, sem a párom. Az a szexmániás, akinek egész nap az jár a fejében, akinek egész nap áll a farka, vagy hiány van a lába között. Nekem százszor fontosabb a szeretet. Azokért az éjszakákért meg is halnék, amikor összebújva, érezve egymás szívverését alszunk el. Imádok a karjai közt elszundítani. Tudni, hogy vigyáz rám, itt van nekem, babusgat és szeret. :)


Igazad van, hogy sosem tudhatom, mire gondolnak az emberek.

"az üzeltben korrekt e és cserébe megadja amire te vágysz, vagy sem

innentől kezdve a többi nem számít"

A szerelem nem üzlet. Nem tudom, voltál-e már szerelmes, de az nem olyan, hogy ha adok valamit, akkor azért el is várok valamit. Ha őszintén szeretsz egy embert, akár az életed is odaadnád érte, a boldogságáért. Mert neked az az öröm, ha boldognak látod azt, akit szeretsz. Én sosem vártam semmit azért cserébe, amit adok.


"nem, először a hatalom, pénz, drogok és utána a szex. :)

de nézhetnénk úgy is hogy nem a szerelem az első az életben, milyen szánalmas dolog aki arra vágyik, és így tovább. "


Szerintem ez nem így van. Persze, nem lehet a szerelem sem az első, az csupán egy kiegészítő, ami átkozottul meg tudja édesíteni az életet.

Nem a hatalom, vagy a pénz van az első helyen. Mert ha magas tekintélyű ember lennék, sok pénzzel, viszont EGYEDÜL, sosem lehetnék boldog. És most mondanád, hogy pénzen bármit meg lehet venni, és hatalommal elérni. DE NEM! Sosem veheted meg egy ember szeretetét, vagy azt, hogy tiszteljen. Álcák persze vannak, de kinek kell egy hűtlen, hamis érték?

Személy szerint azt gondolom, az első a család és az azon belüli megértés, és szeretet. De mivel az nekem sosem volt, így számomra marad a szerelem.


"ennyi erővel a férfiak panaszkodhatnának, hogy létezik e még olyan nő, aki élvezi a szexet és kívánja is, mintha ez lenne a világ legtermészetesebben legfontosabb dolga "

Félreértés ne essék, én nem panaszkodtam, csupán érdeklődtem, milyen emberek vannak még.


"mit kívánjon meg egy férfi a nőben, ha az buta és unalmas? csak a test marad."

Embere válogatja. Ha valaki azt gondolja, hogy a barátnője buta és unalmas, akkor ott már rég csak a kihasználásról van szó. El kell hagyni azt a buta és unalmas nőt, mert más, valaki hozzá illő szeretni és tisztelni fogja.


:)

2011. júl. 26. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!