Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetek ennyire ellenté...

Hogyan lehetek ennyire ellentétes jellem? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy tűz és víz csap össze bennem,egyszerre vagyok kolerikus és melankolikus.


Az emberek többsége nagyon zárkózottnak és csendesnek ismer.Tény,hogy nem szeretek beszélgetni és nagyon nehezen tudok megnyílni,ami zavar is.Végtelen nyugalmat és harmóniát sugárzok magamból,nem keresem a konfliktusokat és soha senkinek nem tudnék ártani ok nélkül.Elmélyült,álmodozó és önelemző vagyok.

De ez csak az egyik oldalam...


Sokan nem is hinnék rólam,hogy mennyire határozott és akaratos jellem vagyok.Erről az oldalamról szenvedélyes,életerős,makacs,harcias,lelkesedő és nagyon optimista vagyok.

De ezt az énemet csak nagyon kevesen ismerik.


Sokan azt hiszik rólam,hogy mivel csendes vagyok,biztosan határozatlan és gyenge is,de ez annyira nem igaz!!


Hogyan kezeljem,hogyan éljem meg,hogyan hozzam egyensúlyba ezt a két személyiségtípusomat?


19/L


2011. júl. 26. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ezzel a baj, szerintem teljesen rendben van. Bár te tudod...
2011. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. Nagyon zavar, hogy sokan gyengének gondolnak, csak azért, mert feleslegesnek tartom, hogy mondjuk piszkáljak vagy leszóljak valakit. Hülyékkel nem vitatkozom, amit sokan annak könyvelnek el, hogy beijedek. De ha kihoznak a sodromból, kiosztok mindenkit úgy, hogy szóhoz sem jutnak. Félreismernek, vagy meg se próbálnak megismerni... Nagyon idegesítő.


Nem tudom, hogy a zárkózottságot hogy lehet leküzdeni. Gondolom, van valami múltban gyökerező oka. Azt kell feldolgozni. Ha sikerül, jobban meg tudsz majd nyílni, és mások is jobban megismerik az igazi énedet.

2011. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!