Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok azzal tenni, hogy...

Mit tudok azzal tenni, hogy ha azt mondják rám, hogy félénk és visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tudnék ezzel kezdeni, mivel nem vagyok az, de mégis ezt mondják rám. Nem vagyok egy hangos típus, ez tény, meg nem szeretek a középpontban lenni, de mindig kiállok a véleményem mellett, elég erős, független személyiségnek tartom magam. De gondolom ezért, mert nem vagyok hangos típus, ezért gondolja mindenki. De amikor mondják, nem is tudok rá mit visszavágni, mert mit tudnék? Azt szoktam mondani, nem vagyok az. Nem vagyok az a bizonygatós típus, meg hiába bizonygatnám, úgy sem az döntene. Szerintetek mit kéne tennem, hogy ne higyje ezt mindenki? Mert azért valljuk be, nem jó mindig ezt hallani.
2011. júl. 26. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez az egész hülyeség. Semmi értelme.
2011. júl. 26. 15:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt kell mondani, hogy nem fecsérlem a levegőmet olyan emberekre, akik nem érdemilk meg. Abból olyan vita kerekedik azonnal, hogy meg tudod mutatni az igazi énedet.

Írásod alapján azonban önértékelési zavarban szenvedsz, hiszen, ha sokan mondják rád, akkor csak van benne valami, nem? Abban az esetben, ha közeli ismerősök is így titulálnak, akkor elgondolkozhatsz rajta, hogy tényleg. Ha csak fészbúkon nyomják neked, akkor nem kell foglalkozni az ilyenekkel. Abban az esetben, ha tényleg család, közeli barátok jellemeznek úgy, ahogy írtad, akkor van benne valami, törődj bele. Attól még lehetsz nagyon jó ember, hogy nem vagy egy excentrikus alkat. Egyébként is, bizonyos társadalmakban és szubkultúrákban (diplomások) többre bescsülik azokat, akik ritkán szólalnak meg, de MONDANAK is valamit, mit azokat, akik csak fecsegnek. Szóval semmi baj nincs veled szerintem, csak még egy kicsi élettapasztalat kell. Ja, és a kötekedőknek, a fenti zárójeles példa általánosítás, nem kell komolyan venni.

2011. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!