Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyen mindig ötletem...

Hogy legyen mindig ötletem valamilyen témára, hogy sose mondják rám hogy unalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor az a gondom hogy chaten nem tudok mit irni és csak hallgatunk,és hallgatunk,ezután otthagynak.Tudok én mindenről beszélni,de ha azt mondják h adjak témát,már baj van,és sokan azért nem barátkoznak velem mert unalmasnak találnak.

14/L


2010. aug. 1. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen gondom nekem is van, kb. fél éve. Előtte jó fej voltam :D

Annyit talán tudok segíteni, hogy elmondom a saját "chat taktikámat"

Nem chat-elek sűrűn, és már nagyon régen voltam fent. Ez akkor volt, mikor nálam aludt egy barátom, Antika. Neki akkor még nem volt otthon nete, és mondta, hogy menjünk fel chat-elni. Mondtam, hogy jó. Keresett egy lányt, aki szimpatikus. De hát nem ismertük, nem tudtunk vele beszélgetni. Az elején nem ment jól, de aztán kialakult egy fix szöveg.


mi: Szia!

lány: Szia :)

mi: Szép a neved ^^

lány: köszi

mi: van barátod?

lány: nincs

mi: Most már van (tehát én :D)


Kicsit primitív, de valami ilyesmi volt. Aztán lehet beszélni a kedvenc zenéről, filmről vagy bármiről.

Akit ismerek azzal már kicsit tényleg nehézségben vagyok mostanában, de ha gondolod felvehetsz msn-re és kitalálunk vmit^^


//Dani//

2010. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi...csak az a baj h mi már a zenéken,filmeken is túlvagyunk...
2010. aug. 5. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
bármiről ami téged érdekel. hobbi, szabadidő stb. aztán ott vannak még életed lejobb vagy legcikisebb élményei. meséld el és ő is nyitottabban fog válaszolni ezekre a kérdésekre. mi a véleményed arról hogy a myvip újabban megint nem hajlandó normálisan működni. mesélj a környékről, ahol laksz. mit szoktál ott a haverokkal csinálni. vagy... szerinted van a sulinak jó oldalai is (például barátok). miben érzed tehetségesnek magad. ha azonos a zenei érdeklődés akkor a legfrissebb hírek a zenéről. vagy mit talál rokonszenvesnek egy emberben, mi az ami taszítja. egyszer mondd neki hogy ő mondjon témát. meséljen valamit, te pedig kérdezz bele amibe csak tudsz.:D fel a fejjel. ha tudsz mindenről beszélni akkor nincs semmi baj. :) remélem tudtam segíteni.
2010. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon sokat segitettél :D

Kösziiii :))))

2010. aug. 7. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen. :D
2010. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!