Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen férfitipusok vannak,...

Milyen férfitipusok vannak, és mit gondoltok roluk lányok? Az interneten elég sok információ van, de én a ti véleményetekre vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
höxD férfitípus....mintha valami autóról beszélnénk...férfitípusok nincsenek...vannak férfiak és ennyi...férfiak akik hasonlítanak egymásra stb...de nem sorolhatjuk őket csoportokba...nemtom mások hogy gondolják de szerintem ez egy elég hülye kérdésxD 14/L
2010. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztom az előző válaszoló véleményét. 19/L
2010. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a kockákat azért szerintem lehet típusnak nevezni. És nem nehéz belátni, hogy ha van egy csoport, akkor van több is, különben mindenki kocka lenne :D Amúgy szerintem ez inkább arra vezethető vissza, hogy személyiség típusok vannak.
2010. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

valami ilyesmi érdekel, csak a ti véleményetek :D



[link]

2010. márc. 5. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A cikk írójának semmi sem jó.
2010. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!