Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem gerinctelenség mással...

Nem gerinctelenség mással lerendeztetni az ellenségeinket?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap két munkatársam veszekedett,és az egyik ezt mondta:


"Na majd bejön a férjem és jól szájba ver!"


Ez nem gusztustalan,gyáva,gerinctelen viselkedés?Ha valami problémája van valakivel,akkor miért nem ő intézi el??Nekem sohasem lenne pofám ilyet mondani!Én sohasem kértem még senkit sem arra,hogy intézze el helyettem a problémákat.

Miért nem veri szájba ő maga,ha ennyire ez a vágya??


Ha jól belegondolok,akkor ez már gyerekkoromban is idegesített. pl:. "Majd bejön anyukám és jól megpofozza!"

Ekkor mondtam én azt,hogy "miért nem pofozod meg te magad?"


2011. júl. 29. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Mért nem lehet egy kulturált vitával "lerendezni" a nézeteltéréseket? (gyk: Vita az nem egyenlő a veszekedéssel)
2011. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lonelinessandpain ***** válasza:
De az,szerintem is.Nem mással kell felvágni,meg elintéztetni a problémákat,hanem oda kell állni.
2011. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemhogy kondizna vagy valami értelmesebb dolgot csinálna ennél
2011. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de az. de vannak kivételes esetek. pl ha van egy csendes gyerek, és van pár köcsög aki folyton b#szogatja őt, és rohadt nagy g#cik, akkor a gyerek helyében szólnék valami erősebb csávónak, vagy ha van bátyám akkor annak, hogy vájja ki a belüket, és röhögve nézném végig. mindig vannak férgek, akik ellen nem lehet védekezni, bár én sem vagyok megrögzött híve ennek.
2011. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez nem gerinctelenség, ez gyávaság. gyáva pedig az, aki fél a következményektől.

nagyon remélem, hogy ha bemegy az a bizonyos férj pofozkodni, akkor a feleségét azonnali hatállyal kirúgják! habár már ennyiből is bőven megérdemelné - dolgozni és nem balhézni járnak az emberek a munkahelyre!

2011. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!