Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jellemtelenség, gerinctelenség?

Jellemtelenség, gerinctelenség?

Figyelt kérdés

A barátnőmet/ismerősömet kb 2 éve ismerem. Egy tanfolyamra jártunk. Utána megtartottuk a kapcsolatot. Sokáig nem volt munkája és nekem sem. Neki lett munkája pár hónapja, azóta hiteget, hogy találkozunk és elmegyünk kirándulni. (Az én autómmal szoktunk menni a benzin költség közös). Egy hónapja írt, hogy két hét múlva elmehetnénk kirándulni. Nagyon örültem neki. Válaszoltam, hogy nagyon örülök és akkor majd írjon, ha jó neki. Nem írt. És azóta sem írt semmit. Rejtve felmentem az msn-re láttam, hogy fent van, szóval él, nincs semmit gond. ( Lehet, hogy nem szép amit csináltam, de kíváncsi vagyok, hogy mikor jelentkezik, és mivel én írtam utoljára, neki illene írnia nem? Ezért nem írtam rá, csak meggyőződtem róla hogy él -e ) Várom, hogy válaszoljon a levelemre, de már ezen a hétvégén sem fog, mert ilyenkor általában, ha jó idő van, megy le a barátjával a Balatonra. Nem egyszer észre vettem nála, hogy ígérget, aztán nem tartja be. Egyszer megígérte, pedig nem kértem rá és nem én hoztam szóba, hogy levisz hozzájuk a Balatonra nyaralni. Azóta is hív. Miért ígérget valaki, ha nem gondolja komolyan és ha azután nem tartja be? Miért ülteti el a reményt? (persze, amikor mondta, akkor is ezt gondoltam, magamban, hogy nem kellene ígérgetni, nem éltem bele magam ) Nekem ez nagyon furcsa, mert én nem ilyen vagyok. Általam ismert meg egy csomó szép kiránduló helyet az országban. Volt, hogy nem kértem benzin költséget, mert csak úgy meghívtam. És ennyi nincs benne, hogy írjon. Nagyon rosszul esik. Ráadásul azt vettem észre, hogy mások háta mögött beszél a szemébe meg más, (jó persze most én is ezt csinálom, de itt senki nem tudja kiről van szó, nekem meg ki kell adnom magamból :( ) Apukájával, Anyukájával, a barátjával, volt osztálytársunkról, ezen a múltkoriban nagyon meglepődtem, kibeszélte, hogy ilyen bunkó stb. Aztán nemrég msn-en mondja, hogy beszéltem a Julcsival blablabla... Ezek szerint akkor engem is kibeszélhet? Nagyon kedveltem, de már nem tudok bízni benne :( Miért fogok ki mindig ilyen barátnőket? :(


ja és még olyan volt, hogy amíg nem volt munkája, állandóan az msn-en ült, amikor felmentem akkor panaszkodott állandóan én voltam a lelki szemetesládája, de annyira, hogy utána úgy kellett összekaparnom magam, mert annyira negatív volt. Amíg baja volt, addig jó voltam neki? Most hogy kezd egyenesbe jönni az élete kezd le@arni? .(

Egyszer úgy mentünk el kirándulni, hogy össze volt veszve a barátjával és mondta, hogy legalább húzhatja most a fejét. Amikor meg jóban lettek és beszélgettük és kérdeztem, hogy lenne-e kedve kirándulni menni, akkor azt mondta, hogy azt csak nem mondhatom a "Balázsnak, hogy megyek az Évához " Hát ha nekem van egy barátnőm, akit őszintén kedvelek, akkor elmegyek nem kérek engedélyt a barátomtól. Ezt sem értem. Valószínű az lehet, hogy én jobban kitettem a szívemet-lelkemet, általában mindig ez van. Ő meg nem egy őszinte ember? Hát....


2011. szept. 2. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sokan nem fogják elolvasni:)


de amúgy sokan ígérgetnek úgy hogy nem tartják be,nem ő az egyetlen

2011. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg baja volt, addig jó voltam neki? Most hogy kezd egyenesbe jönni az élete kezd le@arni? ."


Pontosan... sajnálom. :(

Engem is sokáig használtak ki így... Hiába próbálnád megbeszélni vele a dolgokat, olyan ügyesen vezetné a beszélgetés szálát, hogy azt hidd, fontos vagy számára emberileg is, nem csak "végső eseti lelki szemeteszsáknak/ ingyen pszichológusnak" vagy jó...

Egyértelmű, hogy hozzád csak akkor szalad, hogyha baj van, egyébként le se sz@r...

Ígérgetés meg: Apám szavaival élve: "Igen szegény ember az, aki már ígérgetni sem tud"

Én a helyedben nem érdeklődnék többet utána...

2011. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvastátok ^^ főleg így éjfél felé. Nagyon rendesek vagytok! Mennek is a zöld kezecskék:) Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 2. 23:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor ne érdeklődjek.. hát ezt fogom tenni. Igazából azt is bánom, hogy nem előbb kapcsoltam. Most már mindegy..
2011. szept. 2. 23:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja de még ott van nála a kölcsön kért videó kazettám. Akkor azt is hagyjam?
2011. szept. 2. 23:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam. Szerintem ne foglalkozz vele. Nem ő az egyetlen ilyen hidd el...
2011. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

23:28-as vagyok


Mióta van nála a kazetta?

2011. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:15


Tavasszal múlt egy éve.

2011. szept. 3. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ő keresne magától valamiért, akkor megragadnám az alkalmat és visszakérném tőle... Bár kinázem belőle, hogy úgy jársz mint eddig, "visszaadom, persze, persze ;)". aztán mikor találkoznátok, akkor pedig "jaaaj, elfelejtettem, ugye nem haragszoool? :)"

Őszintén szólva, ebben az esetben én már keresztet vetnék rá... nagyon pótolhatatlan darab? :(

2011. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, én már magamban búcsút mondtam tőle. Nem nem szerencsére nem olyan fontos. Ez a barlang 1. horror film, meg leszek nélküle:)

Köszi:)

2011. szept. 3. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!