Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gerinctelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gerinctelenség lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy pár napja szakítottunk a barátommal,én akartam a szakítást.Számtalanszor megalázott,becsapott,hazudott.2 évig tűrtem elég sok mindent és most úgy döntöttem véget vetek ennek,nincs értelme újabba esélyt adnom hiszen úgyse fog változni semmi ahogy eddig sem.Van egy haverja aki nagyon tetszik nekem,mind érzelmileg,mind testileg mindenhogy,és úgy érzem én is neki.Viszont attól tartok,hogy az miatt nem jönnénk össze soha mert volt barátom haverja.Persze nyilván nem most szeretnék bele ugrani egy újabb kapcsolatba,hiszen a kötődés még mindig bennem van.Szerintem bennem is lesz egy darabig.A későbbiekben viszont nagyon szeretném ha ő lenne az-az ember akivel együtt lennék....nagyon jó lelkű ember.
2011. jún. 28. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen azt javaslom - amit írtál is - hogy még várj, próbáld feldolgozni ezt a 2 évet és azt, hogy vége lett. aztán ki tudja, lehet, hogy ha már túlléptél rajta, akkor egész más fiú fog tetszeni és akkor megoldódik a probléma magától, de az is lehet, hogy annyi minden változik addig, hogy különösebb gond nélkül össze tudsz jönni ezzel a fiúval :)
2011. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát,igazából az exed nem szabhatja meg h te kivel vagy együtt,de ez felfogás kérdése...engem csak azért zavarna ha a barátnőm összejönne évekkel később az egyik exmmel,mert én egyikre se vagyok túlzottan kíváncsi,szakítás óta nem is találkoztam velük,nem is nagyon érdekelnek...és egyikkel sem haragban váltunk el,de ami elmúlt az elmúlt
2011. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp várni fogok még ezzel,mert nem múlt el teljesen minden és nem fogok becsapni senkit,meg persze magamat sem.Nem tudom,hogy fog-e változni :D lehet..de annyira megfogott az emberisége,hogy huhh..nem nagyon találkoztam még ilyen emberrel.Az igaz,hogy nem szabhatja meg kivel legyek,és ha jobban bele gondolok akkor ő már egyszer megtette azt,hogy a haverja volt barátnőjével jött össze,ráadásul annak a pasinak a tesójának volt barátnőjével aki nekem tetszik.Tehát úgy érzem jogtalanul vágná a fejemhez ezt ha esetleg úgy alakulnának a dolgok...
2011. jún. 28. 10:56
 4/13 anonim ***** válasza:

első vagyok...

Akkor már csak az a kérdés, hogy az illető srác hogy gondolkodik erről, mert lehet, hogy ő meg úgy érezné, hogy a haverját hátba támadja ezzel. Persze attól is függ, hogy mennyire vannak jóban.


Mindenesetre remélem úgy alakul, ahogy neked a legjobb ;)

2011. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez-az amit nem tudok...és pont ettől tartok,hogy csak azért nem jönne velem össze mert haverja és úgy érzi hátba támadná ezzel.Majd később megpróbálom valahogy kideríteni és ha így gondolja akkor hagyom,talán lesz majd más...köszönöm szépen a jó kívánságot :)
2011. jún. 28. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan jöjj össze vele, egy nőtől igazán megszokott dolog, hogy szeretnek beleszarni a ventillátorba..
2011. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Végül is csak tele lehet beszélni fejét,hogy ne ragadjon le egy csaj mellett mert nem lesz szabadsága...összevesztünk éjfélkor akkorát belerúgott a szekrénybe,hogy csak úgy zörgött,nem tisztelve a szüleimet azzal,hogy alszanak.Hozzáteszem nem én voltam a bunkó...és ez még csak töredéke annak amik voltak..miért is kéne vele foglalkoznom?? vagy akár tisztelnem?
2011. jún. 28. 13:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha én dobnám a barátnőmet nem zúznék rá a barátnőjére hogy felrúgjak egy barátságot. Egész egyszerűen nem lenne hozzá pofám, tök mindegy hogy váltunk el (kivéve ha talán megcsalt volna, az más helyzet)


Velem ezt megcsinálnák amire te készülsz, agybafőbe verném az úgynevezett haveromat ha belemenne.. És nem vagyok valami agresszív, a hangomat se emelem fel szinte soha.....


Persze ha a csaj dobott volna engem szintén más tészta, akkor minden további nélkül (hisz bizonyosságot adott, hogy nem érdeklem)


12:37 voltam

24/F

2011. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja és ha a srác ilyen indulatos, hogy a szekrényt ütlegeli, mert nem bír magával képzeld mennyire elborulna az agya ebben a helyzetben... Te meg majd ott állnál hüledezve sikongatva ahogy egymást verik szerencsétlenek, mint valami elcseszett romantikus drámában? :D Ezt akarod? :D


Előbbi voltam megint.

2011. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az egyik szavad üti a másikat..először azt írod nem tennél ilyet utána pedig azt,hogy:"Persze ha a csaj dobott volna engem szintén más tészta, akkor minden további nélkül (hisz bizonyosságot adott, hogy nem érdeklem)" és így történt tudtára adtam,hogy nem akarok már semmit tőle...amúgy megcsalás is lett volna 3szor is csak mindig lebukott mielőtt megtehette volna..és eszem ágába nincs letámadni azt az embert aki tetszik,de belemennék a kapcsolatba ha ő is benne lenne..ha normális kapcsolat lett volna,és úgy viselkedett volna ahogy kell,meg se fordult volna a fejembe ilyen akármennyire is tetszik.A másik meg milyen ember az olyan akinek csak akkor hiányzok ha nincs pia.Mert mikor be volt baszva érdekes módon nem volt szerelmes..csak mikor egyedül volt... jah és gondolom azt a részt sem olvastad,hogy ő is összejött még előttem egy olyan lánnyal aki a haverja barátnője volt..ezek után egy csöppet nem érzem azt,hogy gerinctelen lennék vele szemben..
2011. jún. 28. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!