Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mitől lehet? (Kérdésed túl...

Ez mitől lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, nem találtam jobb kategóriát ehhez a kérdéshez.

Tehát: Az lenne a problémám, hogy az eddigi lakhelyünkről el fogunk költözni és nagyon szeretek itt mindenkit sok barátom, ismerősöm, rokonom van. Tőlük el szeretnék köszönni.

Van egy ember, nevezzük x-nek és tőle az utolsók közt szeretnék elköszönni, mert nagyon sokat jelent számomra. Ha arra gondolok, hogy el kell tőle szakadnom, eddig mindig jobban megviselt mint az, amikor arra gondoltam hogy másoktól el kell szakadnom. Mikor eszembe jutott, hogy el kell búcsúznom, mindig jobban sírtam, mint mikor arra, hogy másoktól kell elbúcsúznom.

Most pont fordítva van, ha arra gondolok hogy másoktól kell elbúcsúznom, jobban megvisel, mint ha arra gondolok hogy x-től kell.

Ez mitől lehet? Pedig nagyon fontos számomra és nagyon szeretem is!

Lehet, hogy azért van ez, mert már sokat sírtam azért, mert x-től kell elköszönnöm? Vagy azért mert annyira fog fájni, hogy az agyam már blokkolja tudat alatt hogy tőle is búcsúznom kell?

Vagy miért lehet???


Köszönöm a segítséget előre is!


2011. júl. 31. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, X miatt már sok volt... Hidd el, ahogy a szövegből kiveszem, a gondolatától nagyon nehéz megválni, neked meg sikerült, ez csak annyit jelent, hogy erős ember vagy.
2011. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!