Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire normális, hogy 26...

Mennyire normális, hogy 26 évesen sem tudom, hogy "mi akarok lenni"?

Figyelt kérdés

Érettségi után nem tudtam választani hova menjek egyetemre, mit tanuljak, semmi nem érdekelt igazán és nem tudtam, ha elvégzem vmelyik szakot, utána mit lehet avval kezdeni. Így aztán maradtam a suliban, elvégeztem egy középfokú pénzügy és számvitel szakot. De ezzel se vettek fel dolgozni sehova. Aztán el kellett mennem dolgozni. Gyárban dolgoztam, aztán strandon, mint ruhatáros. hát nem ezek álmaim állásai. Most gyeden vagyok. Előtte azt gondoltam, majd, ha itthon leszek a babával, elmegyek egyetemre, akkor ingyenes, de ez is megszűnt. Pénzem nincs. A második OKJ is pénzbe kerülne.

Egyszerűen ötletem sincs merre induljak, mit csináljak.

Más is van evvel így?


2011. aug. 2. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy több szakmát is megpróbálok elvégezni, meg 1 főiskolát vagy egyetemet. Konkrét célom nincs nekem se még, de nem is igazán érzem mi érdekelne.
2011. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát szerintem ez tök normális, de előbb vagy utóbb rá kell jönni, mi is érdekel.
2011. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is szar helyzetben vagyok meg ahogy olvasom itt még rengetegen, fiatalon olyan iskolákat választottunk aminek semmi értelme

nem is értem ki találta ki ezt a sok új szakmát amiről az embernek fogalma sincs hogy mi, de azért tanulja miközben nincsenek is olyan munkahelyek ahova felvennék.

2011. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én 35 évesen találtam meg az utam.
2011. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így leszek, éppen most állok választás előtt, és nem akarok sehova menni, mert semmi nem érdekel... 17/F
2011. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
édesanyám még mái napig nemtudja mi lenne legszívesebben pedig már 40 éves és még én se 18/F
2011. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!