Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? SOS (Kérdésed...

Mit csináljak? SOS (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

holnap megyek le barátnőmékhez, és az egész rokonság ott van. ( vagy is már ma megyek le)

és itthon, siri csend van, nekem itthon annyira kuss-ban kell lennem. nem vagyok hozzászokva a nyüzsgéshez

Barátnőméknél meg megy a nyüzsgés, most hogy ott van a rokonság is. pörgés lesz. Majd nem veszem a lapot a vicceknél, vagy valamin megsértődök, fapofával nézek. és akkor meg le vagyok cseszve hogy megint mi bajom van. miért vagyok ilyen. Nem tudok ennyire gyorsan átállni. Nagyo félek, hogy megint ez lesz. csipkelődés megy ott, nem tudok igy simán vicceset visszaszólni, de ezt az egészet poénbol csinálják.

Nem akarom, hogy ott kivülálloként érezzem magam.

Nem tudok átállni, mit javasoltok, holnap 11kor már ott is leszek, mit csináljak a 2 órás vonatút alatt? hogy készüljek fel?


itt ilyen.. kár felkelni hangulat van, ott meg felkelsz, már az orrod alá tolják a finom reggelit, megy a jókedv.

Igazából ezt még midnig nem tudtam megszokni, de már 3. éve járok le hozzájuk.

Kellemetlen, hogy ennyi földi jóval kiszolgálnak engem.


Köszönöm előre is a válaszokat! nagyon fontos lenne!

15/L


2011. aug. 6. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Tömd tele magad náluk, este meg elmehettek sörözni. Én ezt tenném.
2011. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mondd el amit most leírtál, ez érthető és ők megértik szerintem. A lényeg,hogy ne játszd magad, ha nem esik jól valami vicc ,szóval nem tudsz rajta nevetni,nem kell erőltetni,nem mindenkinek egyforma a humorérzéke. Ettől nem vagy kevesebb náluk,csak máshogy neveltek, ez nem gáz :)Megsértődést viszont kerüld el, ha rád törne gondold meg,hogy biztos nem megbántani akartak :)
2011. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te is viccelődni, besegíteni itt-ott, ha úgy érzed, h kiszolgálnak. Egyébként nincs abban semmi rossz, ha más vagy.
2011. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az első válaszolóval értek egyet.

s.ggelj be a vonaton.

2011. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kajálásra gondoltam... :D
2011. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm szépen a válaszokat, megjött az önbizalmam :D

hát anyukám vizs ki reggel a pályaudvarra, nem hiszem h be tudnék valamit seggelni. Ha meg doaérek, egy kortytól is tiszta piaszagom van..

mindenkinek ment a pont (:

2011. aug. 6. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!