Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lesz még valaha is tiszta a...

Lesz még valaha is tiszta a lelkiismeretem?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán drogot fogyasztottam azért mert még nem tudtam hogy milyen,azóta már kijózanodtam de olyan mintha eltávolodott volna tőlem a világ,apámnak is megígértem hogy nem drogozok (Nem vagyok drogos csak most próbáltam ki) és ő rendőr,mesélt nekem a drogról szóló cuccokat,meg a suliban is tanultok a drogos dolgokat,meg még korábban megígértem magamnak hogy soha nem nyúlok a droghoz, és úgy érzem mintha nem lennék méltó hogy a fiuk legyek és a szeretetüket sem érdemlem meg szerintem nagyon rosszul vagyok lelkileg 15/f
2011. aug. 8. 02:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most is majdnem könnyeztem ahogy leírtam
2011. aug. 8. 02:11
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
fű?
2011. aug. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem nem világvége az hogy kipróbáltad a füvet fiam.:D


Csak ne szokj rá;)


És igen én megnyugtatlak hogy legyen tiszta a lelkiismereted;)

2011. aug. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szokok rá nem is szeretnék. köszönöm szépen.(Beton:olyan amit az orrodba szívsz fel)
2011. aug. 8. 02:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Értem, Rossz volt?
2011. aug. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem világvége ám... még fiatal vagy,egy szinten természetes,hogy kipróbálod a dolgokat...
2011. aug. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj és csinálj valami okosat! :)
2011. aug. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan érzés volt mintha ilyen kis golyós maszírozót húzkodnának az arcomon és a kezeim ökölbeszorítódtak nem bírtam kihúzni őket :D
2011. aug. 8. 03:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Megyek és csinálok valami okosat:alszom. ^^
2011. aug. 8. 03:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg! aludni...
2011. aug. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!