Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális vagyok, hogy ezeket...

Normális vagyok, hogy ezeket és így teszem?

Figyelt kérdés

Suliidőben nagyon kevés a szabadidőm, abban a kevésben gépezni szoktam, ahol az érdeklődési köreimmel foglalkozom. Néha tornázom, lemegyek kocogni. Ritkán sorozatot nézek neten.


Szünidőkben találkozom egy-két baráttal, de össz. ált. 3-mal, ami már elég is. Többet mozgok. Gépezek. S szeretek egyedül járkálni a városban, fotózni, plázában üzleteket nézni (KES-papír, állatbolt, technikai boltban laptopok és néha BijouBrigitte). Ezen kívül tanulok.


Nyáron úszni, kocogni járok, néha bringázok. Itthon kicsit segítek, nem sokat kérnek. Gépezek, sorozatot nézek (azt keveset). Néha elmegyek egy-egy parkba egyedül fotózni, elgondolkozni esetleg olvasni. Különóráim vannak. Néha egy-egy haverral találkozom.



Azt tudom, hogy ez különös. De normális?


2011. aug. 8. 10:56
 1/6 SzilKa ***** válasza:
Ha Te igy jol erzed magad, akkor miert csinalnad maskepp? Kesobb lehet hogy ez valtozik (pl amikor mar parkapcsolatban elsz majd), de addig is, minek tennel olyat, amire nincs igenyed? Ne foglalkozz azzal, hogy masok normalisnak tartanak-e.
2011. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó, milyen sorozatokat nézel?
2011. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ezt szereted, akkor ezt csináld:) mondjuk én több találkozót iktatnék be a barátaimmal, de amúgy ez tlejesen normális.
2011. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem különös hanem normális, habár nem tudom, az emberek közt mennyire normális a sportolás, kezdünk elnyugatiasodni
2011. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ritkán nézek sorozatokat. Vagy ismeretterjesztőt, vagy régen a Rex felügyelőt, vagy kórházosat vagy most egy XIX. szd-ban játszódót.



Pont a barátaimmal találkozni nem szeretnék sűrűbben, mert számomra terhes a társaság. Nyáron heti egy-kettő elég, suliidőben havi egy vagy két hétvégi program elég. Ennél több már terhes.

2011. aug. 8. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismeretterjesztő az nagyon jó :)
2011. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!