Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kire hasonlítok? (képek)

Kire hasonlítok? (képek)

Figyelt kérdés

Annyit segítek h nem Selena Gomez hanem egy szappanopera színésznő.Kitalálod? :)

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 8. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
16 vagyok,igen csúnya az arcom és mással próbálom elvonni a figyelmet,küldjed a mackóúrnak(és mégis milyen nevet írsz a képhez,gyik-os lány? xd)Köszi a dícséreteket,nem vagyok szép,de próbálom magam elfogadni :D
2011. aug. 9. 09:41
 32/69 anonim ***** válasza:

Figyi, a képen tényleg szebb vagy mint a színésznő


DE


Ezt úgy lehetne eldönteni, ha szereznél róla smink nélküli képet, és a tiéden sem húzod ki a szemed, nem kensz magadra fél kiló alapozót, mert ha mindenki ezt tenné, akkor az emberek csak a szemet, meg a hajat különböztetnék meg mindenkin.


Jé ő vörös hajú zöld szemű, jé és ő is. Jé akk ők ikrek, mert az arcvonásaik is ugyanolyanok, met egy kiló alapozó van rajtuk.

2011. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
Ssem használok alapozót,nem vagyok ragyás,de ha az lennék,akkor sem használnék,attól csak rosszabb lesz.Szemcerkán kívül minden más sminket utálok.Max a szempilla spirál,az még elmegy.Nem hinném h ez a kis szemcerka olyan nagy dolog :) itt van 2 másik [link] [link]
2011. aug. 9. 12:53
 34/69 anonim ***** válasza:

mér nincs szép arcod?az 1-2 képed nagyon nem tecik.bocsi.a tőbbin szép vagy szerintem nagyon is.mondjuk úgy hogy tetszel nekem.am többnek is nézel ki.:D:D

16/F

2011. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
16nál sztem nem nézel ki többnek :D ,de tényleg totál nem értem miért tartod magad csúnyának, nem vagy csúnya hidd már el. sztem szép vagy, csak légy természetes. meg vidám és akk mind oks:)
2011. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
természetes vagyok és vidám,csak nem szeretem h mindenki gyereknek néz,de már kezdek hozzászokni.Alacsony és sovány vagyok.már olyat is hallottam h max 14-nek nézek ki.Meg senki se vesz komolyan :/
2011. aug. 9. 14:47
 37/69 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem hogy egyáltalán nem csúnya az arcod. Nagyon szép vagy smink nélkül is. Sokan szeretnének ilyen szépnek lenni mint amilyen te vagy.;) Jó kis csajszi vagy, kellemes a kisugárzásod az meg hogy smink nélkül vagy ilyen dögös még szebbé tesz.:) Azzal a kis plüssmacival meg nem kéne elrontani a képet.;):)

a tegnapi 22:43-as válaszoló voltam

2011. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:

ma 13:25-vagyok.

hogy érted hogy nem vesznek komolyan.nem adnak ki alkoholt,vagy cigit?vagy a barátaid?vagy mire gondolsz?

és még minidg szépnek tartalak.

2011. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
az első képen tényleg hasonlítasz rá egy kicsit. De szerintem meg a színésznő a szebb....(egyébként én néztem a sorozatot:D)
2011. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

nem,nem úgy értem h nem adnak cigit,nem is kell,máshogy értem,nem tudom elmagyarázni

Utolsó,végre valaki emlékszik Tatira :)

2011. aug. 9. 19:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!