Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kire hasonlítok? (képek)

Kire hasonlítok? (képek)

Figyelt kérdés

Annyit segítek h nem Selena Gomez hanem egy szappanopera színésznő.Kitalálod? :)

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 8. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

uccsó előtti vagyok.de azt magyarázd már el hogy mér nem gondolod magad szépnek,vagy mi a baj az arcoddal?nincsen barátod kikosaraztak?ha nem ez akkor nem értem,ha igen akkor meg tedd magad túl rajta.és amúgy is a csúnya az túl erő kifejezés.csúnya lány nincs.max kicsit kevésbé szép szép. :)

tehát akkor megkérdezem megint miért gondolod ezt magadról?

közel jártam az előbb valamihez?kiváncsivá tettél.

16/F

2011. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:

Hálás vagyok hogy a gyerekkoromban nem volt fényképező(digitális),sem kamerás telefon.Az udvaron játszottunk egész nap. :)


A gyerekem már laptoppal az ölében fog születni és a webcamerával fog fényképeket csinálni magáról ?

Mért fotózza mindenki állandóan magát ? :D

2011. aug. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

tegnap 18:27 vagyok


Hát persze, hogy emlékszem, ő volt az egyik legidegesítőbb karakter a sorozatban, úgyhogy nehezen lehet elfelejteni:D

2011. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim válasza:
Jó kis csaj vagy, aranyos, szép az arcod! ;) Legyél magabiztosabb, de ne egoista!! :)
2011. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 Papla ***** válasza:
ájj de cuki vagy XDD, amúgy nem tudom, de kérek még képeket :DD
2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
képek alapján elgondolkoztam kicsit:) te szűz vagy még? mintha látszana a szemedben az a kacérság ami egy szűz lánynak biztos, hogy nem:) szerintem csak itt akarod mutogatni magadat másoknak!:D nekem bejönnek a hozzád hasonló kis fiatal p.icsák ha másra nem is egy dologra bizti:p... csak annyi hogy sztem jbb lesz ha vigyázol, sokan nézik ezt az oldalt, és sokan elég betegek közöttük, tőlem nem kell tartanod, csak legyél sztem ovatosabb kicsit. dugnálak:D
2011. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
én most azt hiszem.........beléd szerettem.
2011. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
utolsó előtti,sztem menj el orvoshoz,sürgősen :S
2011. aug. 15. 07:02
 49/69 anonim ***** válasza:

kérdező:

azért nem minden hülyeség amit mondott.et pl. nem:

2csak annyi hogy sztem jbb lesz ha vigyázol, sokan nézik ezt az oldalt, és sokan elég betegek közöttük"

a többi az f@szság,de ez nem.

és elismerem,hogy én is eltudnám képzelni veled,mert nálad szebb lányt nemigen láttam(és mielőtt azt gondolnád hogy mostbe akarok próbálkozni,azt kihangsúlyozom,hogy nem vagyok híve az internetes ismerkedésnek,de úgy látom hogy önbizalom hiányod van,és nincs mire hogy az legyen,mert nagyon szép vagy)de tudd,hogyha utcán megláttalak volna(bár még megláthatlak :) ),akkor tuti hogy odamennék hozzád.és ha ismernélek...... hjaj...

de mind1.hogy a kérdésedre válaszoljak,az a nő akit belinkeltél?az én enyhén szólva se mondanám szépnek,de te ne képzeld be magadnak hogy csúnya az arcod.mert nem az.de lehet hogy csak én gondolom,vagy látom így,de azt amit mondtam,azt úgy is gondolom.bocsi hogy hosszú lett,és hogy nem a témához kapcsolódóan írtam,de gondoltam örűlni ,egy ilyesféle bóknak(mert annak is szántam)lehet kicsit összefüggéstelen,de gyorsan írtam.de arra kíváncsi lennék,hogy miért gondolod,hogy csúnya az arcod.

2011. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
nem csúnyának,csak gyerekesnek,olyasmit amit te írtál az előző válaszodban még nem nagyon mondtak nekem(hálistennek).Persze annak örülök ha bókolnak(melyik lány nem?)De azt nem nagyon hiszem h hozzám hasonló szép lányt még nem nagyon láttál.Sztem az utcán észre sem vennél.És am meg te nem jársz utcára?Rengeteg gyönyörű lány mászkál ott,ma is láttam párat.És ha már így belebonyolódtunk,megtudhatnám a korodat?Mondjuk az én tippem olyan 35-42 között van :)
2011. aug. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!