Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kire hasonlítok? (képek)

Kire hasonlítok? (képek)

Figyelt kérdés

Annyit segítek h nem Selena Gomez hanem egy szappanopera színésznő.Kitalálod? :)

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 8. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
16/f-vagyok
2011. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

meg az is tudod,hogy az én figyelmemet a rib@ncok nem nagyon keltik fel.mért a te figyelmedet felkeltik a hímringyók?és nyugi meglátom én azt aki engem érdekel :) .az hogy regeteg gyönyörű lány van az utcán?én téged is annak látlak :) .

de am járok utcán. de miből gondoltad hogy én 35-40 éves vagyok?

2011. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:
mert azok szoktak kislányokra nyomulni =( Am mi az a hímringyó?xd jó kifejezés,tetszik :D
2011. aug. 15. 22:38
 54/69 anonim ***** válasza:
először is:én nem nyomulok kislányokra.és tény hogy te nagyon tetszel,és jó lenne téged megismerni,de hát ha belegondolom magad a helyedbe(és itt neten mondhatok akármit,ugye nem tudhatod hogy ki vagyok,és hogy egyáltalán az vagyok-akinek mondom magam,annyi idős vagyok-e stbstb.tudom én is,állandóan ezt hallgatom én is anyáméktól.)am nyugi az ismerkedésről már letettem:( de azért jó veled beszélgetni :) ....... a hímringyó pedig olyan faszi,aki keresztül-kasul kúr mindenkivel,meg akiket látsz az utcán,az ilyen sp feeling....érted már? am örülök hogy tudtam mondani valamt ami tetszik. :)
2011. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

"magad a helyedbe"

magam a helyedbe bocsi.

2011. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon tetszik,mert mondjuk egy pasit sajna nem lehet le lotyózni,de a hímringyó jó kifejezés.Sp meg b*zi,nem hímringyó xd
2011. aug. 15. 23:09
 57/69 anonim ***** válasza:

Ohh mi van itt..$



Ritka hogy egy 16 éves lány le.uzizza Sp-t.:D

De nagyon jó látni hogy vannak még ilyen fital lányok akinek nem jön be ez az espé féle pózer stílus..

2011. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
(ja és bocs hogy ide kontárkodtam)
2011. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
bocs tényleg.akkor látom a gondolkodásod is normális. :) és mi a véleményed fluorról? am milyen zenéket hallgatsz?mert tudok egy fajinat,amiben sp-t gyalázzák.
2011. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
fluor gyereket sem kedvelem,olyan mint egy óriás óvodás,dzsásztinbíbörtől is hányok.Most nem azt mondom h gyalázni akarom espét,csak nem szeretem ezt a b*zi stílust.De fluor-nak van 1-2 száma amit szeretek.Pl egy pillanat,vagy késő.Sztem hallgasd meg,ezek tényleg elég jók,kicsit olyan children of distance féle :) Am én inkább az R'n'b-t szertem.Destiny's child a kedvencem,meg Beyoncé.Rihannának csak a legelső meg a Man Down című dalát bírom nagyon.Szeretem a sugababes-t inna-t,Kat Deluna-t,Bruno Mars-ot,Kesha-nak csak a zenéjét,őt magát nem.Meg van pár rock együttes akiket bírok.Pl paramore,nickelback,red hot chilli.Kemény rockot nem szeretem. :D
2011. aug. 16. 09:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!