Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen érzékeny...

Csak én vagyok ilyen érzékeny lelkű?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok vele,mikor titeket megaláznak,megbántanak,megsértenek,kibeszélnek? Mert engem mostanában sok ilyen ért,ahol dolgozom.Nem rég kezdtem.És egyszerűen nem tudom magam túltenni rajt.Állandóan ezen kattog az agyam,és annyira rossz.Nem tudom elfelejteni.Pedig tudom h elkéne,mert még sok ilyen lesz az életbe biztos:S Ilyenkor egy szerencsétlen senkinek érzem magam:( Vagy csak én veszem ilyen komolyan?
2011. aug. 8. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha munkahelyen vagy,igyekezz jól végezni a munkádat,kedves lenni a kollégáiddal,ha ők nem is annyira kedvesek,akkor is,ezenkívűl lehet hogy segítségképp tolnak le,hogy ezt igy ugy csináld,csak minden embernek más a stílusa!Ezt igy kell értelmezni.Minden probléma nem attól függ,hogy állunk hozzá,minden csak nézőpont kérdése! : )
2011. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fú, nagyon rossz lehet, ha kibeszélnek, Én sem bírom az ilyesmit. Utálom, mikor az emberek szándékosan gonoszak, pedig az ő választásuk, hogy kedvesek is lehetnének, és mindenki boldog lenne, vagy szándékosan gonoszak, és szándékosan megmérgezik a saját és mások életét is. Miket csinálnak veled?:(
2011. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hol dolgozol?

Amúgy igen sz*r helyzet az ilyen, és rosszul is esik az embernek, tanuld meg lesz*rni az ilyen embereket és nem foglalkozni velük, ha látják h nem érdekel a dolog téged akkor abbahagyják.

2011. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül.:S
2011. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szavakkal engem nem lehet megsérteni.
2011. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,jelenleg senki se törődik velem,akik barátaim voltak,azok szétszóródtak mindenki mással barátkozik,a lányok csak pasiznak és ha én nem megyek állandóan beszólnak,és ha beszólnak egyből el sirom magam :/ áh annyira rossz,tudom,hogy mit érzel :( 15/L
2011. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát ordibálnak velem,ha valamit elszúrok,(pedig kis apróságok miatt)de olyan csúnya szavakat mondanak hogy inkább nem írnám le,és utána kibeszélnek hogy ilyen meg olyan vagyok,(és ezt pár bénázásomból szűrték le).Mert első napom volt,nem is ismernek.Gyakornok vagyok,szóval azért is szemétkednek.Szeptember elejéig tart,szóval nem tudom hogy hogyan bírom ki addig velük:(
2011. aug. 8. 22:10
 8/17 anonim ***** válasza:
A munkahelyet most túl kell élni. Engem nem fogadtak be a munkahelyen, nem tudtam betanulni, beszólógattak, semmibevettek, kibeszéltek, ezért eljöttem. Nem volt másik állásom mégis eljöttem. Tudom, ilyet nem szabad csinálni, de nem birtam már.
2011. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy féltik az állásukat, mert azt hiszik a helyükre pályázol, vagy hogy felvesznek majd téged? Mást nem tudok elképzelni, hogy miért lennének ilyenek első napos gyakornokkal, hacsak nem a a velejükig gonoszak.
2011. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen érzékeny ember van mint te, csak sajnos a gyógyírt még nem találták fel rá. A szerencsésebbek megkeményednek az évek során, vagy ugyanilyenné válnak. A gyengébbek pedig a legszebb éveiket szenvedik végig. Mert ilyen emberekbe az élet minden területén bele fogsz botlani. Az jó, ha legalább a családodban szeretet és megértés vesz körül, akkor fel tudsz töltődni. Arra vigyázz, később nehogy a párkapcsolatodban is egy agresszív, önző alak hálójába keveredj.
2011. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!