Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Allitolag minden embernek van...

Allitolag minden embernek van egy ikre, akar a szomszedban, akar a vilag masik felen. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Lehet,hogy nem tökéletesen ugyan úgy néz ki de nagyon hasonló.
2011. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem igaz!
2011. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez igaz. Én láttam magamhoz teljesen hasonló külsejű embert, még a kézfeje is ugyanolyan volt meg szintén volt egy anyajegy az arcán ott ahol nekem,:S

a bőr színe is teljesen, a hajszíne is,és az egész arca is hasonlított rám. Nagyon durva volt!

Csak lestem én is.

2011. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elképzelhető hogy vannak akik ugyanúgy néznek ki, de azt kétlem hogy mindenkinek lenne, meg ennyi erővel egy embernek akár több ikre is lehet (erre persze még kisebb az esély, de szerintem ha egy lehet akkor, mivel ez csak genetika, elméletben lehet több is).
2011. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek ebben.
2012. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én Olaszországban voltam nyáron, és felismertem saját magamat a tengerben - csak éppen nem volt tükör sehol :D
2012. nov. 25. 11:39
 7/8 anonim válasza:

Biológiailag nem lehetséges kivéve ha ikrek vagytok...

Minden ember egyedi nincs kés ugyanojan ez minden élőlénynél így van láttatok pl már 2 ugyanojan fát?

2014. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen ugyanolyan, ha nincs ikred, akkor nincs, de NAGYON hasonlóak léteznek! A bőr szín itt teljesen lényegtelen, ha Afrikába születsz, te is fekete lennél.
2018. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!