Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem hogy jobban tisztele...

Úgy érzem hogy jobban tisztelem az erkölcsöt mint a legtöbb ember ezért nem érzem jól magam velük, hogy látjátok?

Figyelt kérdés

nem is a könnyűvérűségről van szó, persze ezek is közrejátszanak ,hanem inkább hogy olyan lazán vesznek mindent, ha kell küzdenek valamiért de ha nem megy akkor inkább mondják azt hogy ez nem nekem való .punktum


és a legtöbb ember ilyen nem akar semmit sem túlságosan. nem is az legfontosabb


Hanem hogy úgy vagyok a legtöbb emberrel(nagyrészt osztálytársaimmal) hogy ha nem tartom őket gyökérnek,izetlennek akkor vagy nagyképűek vagy nem is kell hogy azok legyenek inkább "röhögős" típusok ,nagyon elvannak ha sokan beszélgetnek ,mindig van valami sztory amin nevetnek, kicsit leszarják ha valakit megsértenek ,a bűntudat lelkiismeret ,nem játszik olyan nagy szerepet az életükben, ilyen szerintem a többség. nem érzem jól magam velük, lehet hogy nekem is változnom kéne ,de maguknak az embereknek is(persze tudom hogy ez lehetetlen)


annyi kérdésem lenne hogy ti hogyan viszonyultok az ilyen emberekhez, nem érzitek úgy hogy ti (nem is az hogy jobbak vagytok) "helyesebben" élitek életeteket?


remélem valami értelmeset ki lehet hámozni abból amit leírtam ,biztos kicsit zavaros..

17f


2011. aug. 9. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves vagyok, és énis inkább megpróbálok minél lazább lenni. Tudom, hogy sokan azt mondják, maradj olyan, amilyen vagy, mert erkölcs meg blabla.. de szerintem az iskolás évek azok, amikre én még később is szeretnék úgy emlékezni, hogy jaj de jókat röhögcséltünk meg szórakoztunk, és nem azzal dícsérni magam, hogy "de legalább az elveim megtartottam", miközben azt nézegetem, hogy a baráti találkozókon a képeket csak én nem vagyok rajta.

Ráérsz még később komoly lenne, most inkább legyél kellően jófej és laza, és amennyire lehet, csapódj be a társaság közé.


Persze ne legyél erkölcstelen, és a küzdeni akarásod is maradjon meg (a későbbiekben ezt majd kamatoztatod), de azt mondom, hogy ha adódik egy lehetőség, hogy elsütnél egy poénos beszólást, ami bár sért 1-2 másik embert, süsd el. Ne felejtsd el, hogy ha az illetőben egy kicsi ész is van, rájön, hogy csak poénból szántad, és nem erkölcstelen disznó vagy.. :)


17/f

2011. aug. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. jó hogy vannak hasonló gondolkodással megáldott emberek:)
2011. aug. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!