Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is sznob és...

Szerintetek is sznob és elkényeztetett vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már,hogy milyen sznob vagyok vagy elkényeztetett,de én mégsem érzem magam annak.Nagyon rosszul szokott esni...Jó nem vagyunk szegények és valóban megkapom általában amit kérek,de azért mégsem olyan felhőtlen az éltetem.A szüleim évekkel ezelőtt elváltak én anyámmal élek,de hétvégenként apámmal vagyok,nagy vállalkozásaink vannak,szép kocsiaink,de mem szoktam vele fellvágni.Még a legjobb barátom is sznobnak tart,Szívesen válaszolok a kérdéseitekre és nyugodtan lehet szídni.Előre is köszönöm,13/F
2011. aug. 9. 11:14
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Előző előtti xD
2011. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Nekem is van olyan osztálytársam, akinek gazdagok a szülei és mindig Adidas, Nike és hasonló cuccokban nyomul. A többiek mondják rá, hogy "pénzeszsák" meg hasonlók, amikor egyáltalán nem felvágós. Soha nem mondott olyasmit valakire, hogy az ő cucca sokkal jobb a másikénál, és ilyesmi... Nem foglalkozik az ilyenekkel, akik csak márka alapján tudnak ítélkezni! Tedd te is ezt. :)
2011. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak azért mondják,mert irigyek az anyagi helyzetetekre, ne foglalkozz az ilyen emberekkel!!!!
2011. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hali, én csaj vagyok. Hasonló a helyzet, nekem is megvesznek minden felesleges sz*rt amit kérek, de azért mert apámnak bűntudata van a válás miatt. Alapvetően arra kéne a szülőknek figyelni, hogy a pénz nem pótolja a szeretetet. Nem mondom, hogy nem boldogít, mert jó mindennap Costa/Starbucks kávét inni, és mutogatni az új Ray-Banod, de ez hosszútávon nem kifizetődő.
2011. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Irigység.


Az én szüleim elég szegények, de soha nem foglalkoztattak a márkák. Őszintén, nem is értem, hogy mit lehet azon irigyelni. Ha valaki észt, szépséget, tehetséget irigyel, azt úgymond megértem - amennyiben nincs neked, ha összeszarod magad, sem szerzed meg, na de pénz... az minden sarokban terem. Ahogy Doug Stanhope mondta: "Say you saw the Virgin Mary in a grill cheese sandwich and sell that shit on e-bay." Számomra a sznob ott kezdődik, hogy valaki akár az irigyelő, akár a magát irigyeltető oldalon áll a pénz kérdés tekintetében. Valszeg te tudod a legjobban, hogy mennyire kitörölheted a segged a lóvéval, ha a barátaid ekkora patkányok.

2011. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!