Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sznob vagyok, mert színházba...

Sznob vagyok, mert színházba járok?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim nagy része nem barátkozik velem,mert színházba járok.Szerintük sznob vagyok,mert nem iszom,nem járok minden héten bulizni.Velem van a gond?
2009. okt. 10. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a gond, hanem velük. Szerintem semmi köze a sznobizmushoz a színházba járás.
2009. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem. Inkább velük van a gond. Ne akarj más lenni csak azért, hogy jobban elfogadjanak. Inkább keres valakit, aki olyannak fogad el, amilyen vagy, és nem ítél el csak azért, mert van ízlésed a kultúrához.
2009. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nah kicsit értelmetlen volt. Tehát, attól még nem vagy sznob, hogy színházba jarsz.
2009. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Van 2 barátom az osztályban,de ők csak ritkábban jönnek el Pestre színházba,ezért főleg családdal járok
2009. okt. 10. 12:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy sznob attól, hogy színházba jársz és nem iszol, bulizol minden héten.


Azért próbáld meg magadat objektíven, kívülről megnézni, egy egy olyan szituációban, amikor ilyesmi szóba került esetleg. Nem lehet, hogy valakivel lekezelő voltál, mert nem látott vmit, amit te igen? Nem volt olyan eset, amikor valakire elejtettél egy megjegyzést, hogy csak a bulizás, meg a pia érdekli? Gyakran vannak olyan helyzetek, amikor az ember nem is gondolja, hogy a másikat megbántja egy-egy ilyen beszólással és esetleg innen indul ki a vélemény rólad, hogy sznob vagy. Ha történt ilyen, igyekezz az ilyesmit elkerülni. Mivel közös témátok nem lesz a színház, jobb, ha nem hozod szóba olyanok előtt, akik vagy nem tehetik meg, vagy nem érdekli őket.

Hosszútávon úgy is Te profitálsz jobban a szabadidős tevékenységedből, isten ments, hogy változtass ezen a szokásodon! (Ha láttál mostanában valami jó darabot, akár meg is oszthatnád, hogy hol és mi volt az :) én tuti nem foglak lesznobozni érte. )

2009. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem beszéltem senkivel sem lekezelően,nem az én stílusom.

Legutóbb Vígszínházi nyílt napon voltam,ki lehetett próbálni jelmezeket,nyilvános próbák voltak,legközelebb a Pestibe megyek az Úrhatnám polgárra

2009. okt. 10. 12:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

N e aggódj, nem vagy sznob. Te vagy a normális. Engem is hülyének néznek, mert nem bulizok, cigizek, piálok, pasizok, dorgozok... Meg sznobnak néznek azért mert nem moslékkal etetem a kutyáim és nem hordóban, láncon kikötve tartom sőt még törzskönyvük is van (nekem a kutya hobbim- ez nem sznobság hanem felelősség és biztonság). Csak azért mondom mert mindenért kiutálnak, ha nem vagy olyan mint ők -.-" Ne is törődj velük! Majd felnőnek, vagy nem. Keress normálisabb alakokat.

18L

2009. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel a színház? Elfogadod, ha esetleg másokat nem? Élvezed? Tudnál 5 értelmes összefüggő mondatban arról beszélni, mi az a színház/színházcsinálás? Beülnél egy ócska szobaszínházba is farmerben, pulcsiban egy modern performanszra? Ha ezekre nagyjából igen a válaszod, akkor nem vagy (kultúr)sznob.
2009. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy sznob a színház az tök jó. Attól függetlenül, hogy többiek másképpen vélekednek neked nem kell. Nem értékelik a kultúrát, hát nem. De te igen:)
2009. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem gazdag vagy !!


Nekik nem futja csak egy üveg sörre...


Én már évek óta nem tudtam elmenni szinházba pedig szeretnék...

Helyette a youtubon kárpótolom magam de meg sem közelíti a dolgokat...

2009. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!