Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy dolgozzam fel azt, hogy...

Hogy dolgozzam fel azt, hogy nem vagyok szép?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és nem épp a szebbik fajtából, és nagyon bánt, hogy nem tudok megfelelni az elvárásoknak.. :( Lehet ezen segíteni vagy hogyan lehet ezt feldolgozni?
2011. aug. 9. 18:59
 1/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy nem vagy szép! Szerintem mindenki azt gondolja magáról hogy nem szép, mint ahogy én is!!Mutatnál képet magadról és akkor majd látjuk, hogy szép vagy nem szép vagy! Vagy szerinted mi nem szép rajtad?
2011. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szép,még te is.OK?
2011. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha küldenél privátban képet magadról akkor megköszönném,leírnám a véleményem hogy szép vagy kevésbé szép vagy-e.De szerintem mindig a szépek mondják magukat kevésbé szépnek,ugyhogy szerintem te szép vagy.
2011. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül!Ezen nagyon nehéz változtatni,szerintem felesleges is!

Inkább az a lényeg ,hogy valaki jó ,vagy rossz!Így lesarkítva!

Ezen viszont mindig lehet változtatni,saját akaratodból!:)

2011. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem is küldhetnél képet priviben és úgy jobban tudnánk segiteni neked.23f
2011. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Te azt gondolod magadról, hogy nem vagy szép. Ezt elmondod valaki másnak, aki majd hirtelen észreveszi, hogy jé, te tényleg nem vagy szép.

Addig mit lát belőled?

Egy kedves, szép mosolyú lányt, ragyogó szemekkel és öszinte személyiséggel... nem éri meg.


És hidd el. Ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, biztos lehetsz benne, hogy mások is el fognak fogadni. Ez az élet rendje.


Mert mindenkit olyannak látunk, amilyennek mutatja magát.

2011. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nézd meg, egy csomó ember éveket élt le, pedig nem szépek és ez érdekli őket? lehet, hogy valamikor igen, de most már csak élnek

törekedj arra, hogy boldog legyél, csinálj olyan dolgokat amik neked örömet okoznak és próbáld meg a legtöbbet kihozni magadból

2011. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ne haragudjatok, hogy nem küldök képek magamról, de félek a reakcióktól..:( Próbálok vele azért nem foglalkozni, de olyan sokszor beszólnak, vagy összesúgnak a hátam mögött és ez annyira tud fájni...:S
2011. aug. 12. 08:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el a szepseg messze nem er annyit mint a szemelyiseg, mivel nem vagy megbekelve magaddal ez belekavar a szemelyisegedbe is ugyhogy ne ragodj a kinezeted miatt, ha lehet legy mindig apolt, oltozz stilusosan es magasrol tojd le azokat akik beszolnak. A noverem olyan szep mint egy baba mindig azt hittem soha semmi gondja nem lesz az eletbe ilyen kulsovel megis ott van, hogy semmi szerencseje a ferfiakhoz csak ugy sodrodik naprol napra ide oda es boldogtalan es ismerek olyanokat hogy elso latasra megijedtem toluk de ahogy elkezdunk beszelgetni olyan egy csodalatos emberek es sikeresek mindenki felnez rajuk, nagyon sokat szamit az onbizalom a megjelenes es az ha teged fog erdekelni a kinezeted akkor hidd el mast sem(persze olyan degeneralt buta emberek mindig akadnak akik beszolnak de az olyan embereknek a velemenyuk szart nem er)
2011. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!