Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam le? A derekam...

Hogyan dolgozzam le? A derekamon oldalt van egy kis háj, ami kibuggyan a nadrágból, nem szép. Onnan hogyan dolgozhatnám le?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 21:15
 1/7 anonim válasza:
43%
táncolj, ha megteheted, hullahoppozz...
2008. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia!a hulahopp tényleg jó,+a futás,biciklizés rendszeresen is levesz derékből-csípőből,bár nem valószínű h.csak lokálisan onnan fogysz majd,de az eredmény nagyon hatásos lehet.ja és csípőből kitörés is beválhat..sok sikert!!
2008. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
lokális zsírégetés nincs csak zsírleszívásnál. A mozgással égetheted el a felesleges kalóriákat és helyes étrendel pedig nem viszel be extra kalóriát. Beindul a fogyás a felesleg elvesztése és elöbb-utóbb onnan is eltünik. De a hullahop nem fog onnan eltüntetni semmit.
2008. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez hülyeség, hogy nem tüntet el a hulahopp onnan semmit!

Én évek óta hulahopp-k és ennek köszönhetem, hogy nincs a derekamon semmi. Jó mellette nem zabálok!

Nem rögtön mutatkozik az eredmény, de hatásos. Az emberek nagy százaléka azonnal akarja látni az eredmény és ha nem sikerül akkor azt mondják, hogy nem jó.

Türelem, kitartás, elhatározás és nem szabad feladni. Ez a lényeg. Ha mindennap nézegetjük magunkat a tükörbe és azt vizsgáljuk, hogy tegnap óta mennyit fejlődtünk akkor nem nagy eredményt fogunk látni az biztos.


DE én is a hulahopp-t ajánlom, személy szerint nekem segített, a hasam izmos és a derekamon sincs meg a csípőmön se semmi! Sok sikert kívánok!

2008. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés NEM LÉTEIK! Ez biológiai tény. Gondolkozzatok már egy kicsit!!! Szerintetek a fogyás úgy működik, hogy te most elkezdesz pl hullahoppozni és az ebben résztvevő izmok úgy kapnak tápanyagot, hogy a felette lévő zsír csak úgy beléjükmegy? Ilyen nincs! A Tök mindegy milyen mozgásformát végzel, ha az zsírégetéssel jár (magyarul aerob mozgásforma), akkor a zsír először a véráramba megy, a vér elszállítja a májba, a máj oxigén segítségével lebontja glikogénné(ami a szervezet számára az egyetlen szénhidrát fajta, amit fel tud közvetlenül használni, mint energiaforrás), amit szintén a vér elszállít a dolgozó izmokba...

Tehát TÖK MINDEGY, hogy milyen izmodat edzed, mert a testednek ugyanannyiba kerül kivonniai a zsírt a csípődről, mint a nyakadról mondjuk és az, hogy mégis honnan teszi, pedig genetikailag meghatározott.

2008. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Az elottem szolonak teljesen igaza van!

Ez pontosan igy mukodik!

Kedves hullahopp karikas kislany: ha nem vagod a temat, akkor hagyd azokra a valaszadast akik ertenek is hozza. Lehet hogy okos vagy de a biologia torvenyeit nem fogod tudni megvaltoztatni.

(Tigi)

2008. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A hullahopp nekem is segített illetve nagyon sokat fogytam a "nadrágból kibuggyanó" részből azzal h oldalra hajolgattam súlytóvala keezmbe én napi 100-t csináltam ami nem sok idő mert 5 perc alatt végezhtesz vele de ha jól csinálod már a második alkalomnál érzed h amikor hajolgatsz fáj :) és 1 hónap után már cm-be tudod mérni a változást :)
2011. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!