Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalmat hogyan szerezhetek?

Önbizalmat hogyan szerezhetek?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta focizok,volt is bennem valami tehetség.anyuval maradtunk meg nővérkémmel 10 évesen.emlékszem,volt amikor kicsi voltam fociválogatás,és én nem akartam bekerülni,mert féltem,és csak az anyu,csak az anyu volt abban az időben a legfontosabb,kellett a közelsége.az a probléma,h mára már 1.osztályban is játszottam de pályafutásom lefelé ágazik,és nem tudom feldolgozni,nem tudom felfogni,h önbizalomhiányom miatt így kell történnie.12 évesen cukorbeteg lettem.
2011. júl. 10. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az önbizalom hiányod miatt vagy cukorbeteg....

Nagyon kötődsz az anyukádhoz ez talán nem jó. De ne hagyd abba a focit és nézz körül a bátor tábor honlapján s menj el oda..... nagyon sokat adhat.....

2011. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!