Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy életkép problémákkal. Más...

Egy életkép problémákkal. Más is jár efféle cipőben?

Figyelt kérdés

(Egy válaszból kreált kérdés...ha láttad már vhol ezért van =)


Nemrég vesztettemm el a legjobb barátnőmet,régen hasonlítottunk nagyon, viszont ő teljesen megváltozott,úgy látszik átpártolt a "látszat" oldalára,mindenkihez képes alkalmazkodni, és még élvezi is,és azzal dicsekszik, hogy ő mijen menő,mert ez neki is új...

Teljes mértékben nemm értek vele egyet, szal igy hagytuk a dolgot...

Barátom megint nincs, mert senki iránt nem éreztem eddig, hogy vele lehetne vmi,taszít a kisugárzásuk...

Hiányzik az a szeretet amit régebben megkaptam...

Bulizni nem szoktam járni,hiába szeretnék, nincs meg az a társaság akikkel jólérezném magam, lehet hogy akinek az ölébe pottyan az nem is veszi észre, de tudatosan nagyon nehéz...

Mostanában úgy jövök haza a sulibol hogy egyszerüen nem birok leülni tanulni, mert úgy szeretnék valami mást csinálni, de nincs lehetőségem olyan dolgokra amire vágyom...

Ettől függetlenül jó tanuló vagyok...

Ha nem hívnak, akkor nem tolakszok be egy társaságba,mert akkor magamra számíthatok csak, és ha vmit elrontok, azért én leszek a felelős..

Anyagi szinten elég jól el vagyok látva, viszont a kapcsolatok terén nemnagyon...Most vagyok fiatal, most szeretném kiélvezni az életet...És nem tudom hogy törjek ki ebből...

15/L


2009. dec. 1. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg magadhoz hasonló lányokkal ismerkedni ők biztos elmennek veled ahova akarsz menni vagy amit csinálni akarsz

az elején biztos nehéz lesz, de próbáld megkedveltetni magad velük

2009. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom magam megjátszani,hanem azt akarom hogy amiatt kedveljenek amilyen valójában vagyok...

Van is aki kedvel, csak ugye nekik ott vannak a saját haverjaik, és ugylátom nincs szükségük többre,mert nekik úgy tökéletes...

2009. dec. 1. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz akkor amikor egyedül van, ne is add ki magadat vki másnak csak önmagadat add
2009. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen én is járok efféle cipőben. Gyakorlatilag minden megegyezik, kivéve, hogy van barátom( ő az egyetlen biztos pont az életemben, de sajna csak napi alig 10 percet vagyunk együtt) és anyagilg meg elég szarul állunk, úgyhogy ha akarok vmit azért meg kell dolgoznom, csak éppen arra sincs mindig lehetőség.



Egyébként jó tanács: ne menj el a barátnőd irányába, a látszat nem a legfontosabb, csak mindig legyél önmagad és előbb-utóbb ,megtalálod a hozzád illő társaságot.



Remélem hamarosan mindketten kikászálódunk ebből a helyzetből, mert ez így elég sz*r.

2009. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!