Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ezt lehet bírni?

Szerintetek ezt lehet bírni?

Figyelt kérdés
Délelőtt munka, délután egyetem, este edzés, hétvégén meccs és még persze tanulni vizsgákra, zh-ra.
2011. aug. 13. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen munka és milyen szak?

Nagyon bevállalós lehetsz.

2011. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Programtervező informatikus szval nem egy büfészak, programozói munka. Eddig is a délelőttjeim általában szabadok voltak(úgy vettem mindig fel az óráimat). De ha délelőtt dolgozok, akkor nincs se szórakozás/magánélet, se éjszakai tanulás. Viszont kellene dolgoznom, de a sportot se szeretném feladni.
2011. aug. 13. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hű, ez így nehéz ügy. Nem irigyellek. Tényleg nem büfészakon vagy.

Nem tudom, hogy mit dolgozol délelőttönként, de ha van rá lehetőséged, akkor ne vállalj minden napra melót vagy esetleg ne melózz (tudom, egyetemista vagy).

A sport meg azért jó, mert akkor legalább kikapcsolsz.

Nem tudom, elhiszem hogy nehéz, de próbálj rangsorolni.

Ha tényleg muszáj melóznod, akkor annak maradnia kell, meg a sulit se dobhatod a sarokba. Marad a sportolás, amit picit csökkenteni tudsz.

Nem szabad, hogy túlhajszold magad, mert tényleg kipurcansz és a vizsgaidőszakra, meg a zh rohamra olyan leszel, mint a kifacsart citrom.

2011. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!