Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt van a nyár és 14 éves...

Itt van a nyár és 14 éves lány fejemmel nem tudom hogyan üssem el (? )

Figyelt kérdés
vidéki vagyok és városba járok-be suliba, viszont itt a faluban nincsenek barátaim akikkel lóghatnék. Mit tegyek ez ellen ? Hogyan szerezzek barátokat ? Mivel üssem el az időt a nyáron ? nagyon unatkozom és szánalmasnak érzem magam hogy abban a tudatban élek hogy a osztálybol a barátnőimell nem tudok találkozni és tudom hogy ők tudnak együtt lógni én viszont itt vagyok egyedül minden nap ebben a sötét szobában és gépezek :( mit tehetek ?
2011. jún. 11. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

pl olvasgass recepteket :D és sütögess vagy főzni gyakorolj, biciklizz ha szeretsz vagy vegyél 1 könyvet ami megtetszik és olvasd ki.. én biciklizek örökké ha unatkozok... én is kis faluban lakok néha elmegyek a szomszéd városbaa csakúgy :) vagy le a körös partra


18f

2011. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen ilyeneket én is szoktam csinálni de azért mégse ezt akarom csinálni egész nyáron.. valami szórakozásra hülyülésre vágyom
2011. jún. 11. 21:52
 3/16 anonim ***** válasza:

MOndjuk traktorral :D


Most mász gimibe ? Akkor ismerkedj a többiekkel, menj el kirándulni, vállald be a boltbajárást, menj el postára, vidd ki a kutyát, moss, tanulj meg főzni, olvass.

2011. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
igyál
2011. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgylátom itt senki sem ért meg téged...

Miért nem mész be a városba? esetleg ottaludhatnál a barátnődnél, vagy ő menjen hozzátok, ott is aludhat. Esetleg nyaralni is elvihetitek magatokkal, stb.

2011. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

06-11 20:35

Megkédezhetem hol laksz? mert szerintem egész közel hozzám.

2011. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
:-) Kunszentmárton
2011. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja bocs, akk ne:D én Répcelakon (vas megye)
2011. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hmm :D de ezt honnan gondoltad hogy közel lakhatok hozzád? azthittem a körös miatt de te ide vagy 200km-re vagy :D
2011. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha jó idő van, menj be a városba, sétálgass, ismerkedj új emberekkel. Szervezz találkozót a barátnőiddel, osztálytársaiddal. Ha rossz idő van, tanulj idegennyelvet az internetről. Néha elég mókás tud lenni, és hasznos is. :) 16/L
2011. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!