Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzem jól magam a bőrömben...

Nem érzem jól magam a bőrömben, vmi ujdonság kellene?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egyszerüen nem érzem igazán jól magam sehol..Így nyáron minden este szinte összegyűlünk haverokkal de ismétlődő programok ismétlődő emberek..Minden napom ugyan olyan..Felkelek délkörül, ha nem később, eszek, találkozok haverokkal, elmegyünk vhova,aztán este meg megint kitalálunk vmit...Ezt jó ideig élveztem de már nem tudom igazán..Vmi ujdonság kellene az életembe..Csajok sem nagyon akarnak összejönni, akinek bejövök az nekem nem jön be, akibe pedig szerelmes vagyok, az mindig csak barátságot akar..Járok bulizni is minden hétvégén de már nem látom benne az ujdonságot, nem élvezem csak minden 2.-3. bulit igazán..Próbáltam már azt, hogy nem megyek sehová, itthonvagyok, esetleg segítek csinálok valami értelmeset..Akkor meg vágyok a haverokra meg ilyesmi..Mit tehetnék hogy ugy élvezzem az életet mint pár hónappal ezelőtt? Úgyérzem beleuntam mindenbe..:S

16/F


2011. aug. 17. 01:24
 1/3 A kérdező kommentje:
jajj most látom rossz kategóriába raktam:S Mentális egészségbe vagy hova akartam, elnézést:S
2011. aug. 17. 01:25
 2/3 anonim ***** válasza:
hát amíg úgy fogod fel a dolgokat hogy b+ de unalmas addig ne várj változást...velem dettó így volt demár nincs, aza lényeg hogy lekössem vmivel a figyelmem
2011. aug. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy érzek.

Nem tudom mit lehetne tenni, menj el új helyekre vagy mondjuk találj ki egy új hobbit, szerezz új barátokat.:D

Csak kösd le magad új dolgokkal.

2011. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!