Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érezhetném magam jól a...

Hogyan érezhetném magam jól a bőrömben?

Figyelt kérdés
Nagyon maximalista vagyok. Valamelyik nap ( én sem tudom hogyan) felkeltem hatkor belőttem jól a hajam jó ruhát vettem fel és tetszettem magamnak. Ittam egy kávét és elindultam önállóan suliba, közbe cigi,minden. és egész nap nem tudom kifejezni.. nevezzük "tökély érzésem volt" A nap végén elgondolkodtam hogy talán soha ( de ha igen angyon rég) nem éreztem ilyet. És nagyon szeretnék még.. ez az igazi boldogság.. csak akkro tudom igazán jól és felhptlenül érezni magam ha ez megvan. És nemtudom érezhetem e még.. megváltoztatná az életem. Elégedett vagyok magammal elég izmos vagyok és az arcom is helyes lenne csak az a baj hogy tele vagyok pattanással.. sokkal jobban mint egy átlagos korombeli... és ezen eddig nem segített semmi krém vagy hasonló. Úgyhogy legtöbbször nincs meg ez az önbizalom.. Ötletek hogyan érhetném ezt el ? ( Krémet esetleg akkro ajánljatok ha valami csodaszer.) Előre is köszönöm! 16/F
2011. szept. 30. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

bőrgyógyász segíthetne a pattanásaidon

amúgy a cigi nem jó ötlet, elcseszi a fogaidat, bőrödet, és büdös leszel.. nekem legalább is soha nem kéne egy dohányos srác..

a lányoknak nem kellenek ám a nagy izmok, sokkal fontosabb hogy kedves legyél :)

a jó ruha nemtom nálad mit takar, póló-farmer a nyerő szerintem, egyik ismerősöm túlöltözködik és kicsit meleg hatást kelt..

2011. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerinted ettől most jobban érzem magam ?
2011. okt. 1. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki elöször szólt nem azért irta azt amit irt, hoyg vigasztaljon csak a véleményt,szóval aki nem inge ne vegye magára.Amugy meg ne streszöld mgad azon hogy mennyire vagy patanásos ,mert attol csak még jobban az lesz.Ne moszdj tul sürün meleg vizzel , elég ha reggel , meg este , egyszer meleggel utánna meg hideggel.A legjobb ,ha nagyon komoly ha börgyógyászhoz mész , az tiudna a legjobban segíteni.
2011. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tenksz
2011. okt. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!