Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az naggyon gáz ha 13 vagyok...

Az naggyon gáz ha 13 vagyok és iszonyatosan tetszik egy színész? .

Figyelt kérdés

Mivel ez egy olyan oldal ahol másoknak segítünk nem pedig hülye válaszokat adunk, ezért kérlek csak normálisat!

Köszönöm szépen előre is mindenkinek:)


2011. aug. 19. 20:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ez olyan oldal kéne legyen, ahol másoknak segítünk:P De általába hülye válaszokat szoktunk kapni(én is kb az esetek 70%-ába.)

Amúgy jó lenne tudni, hogy fiú vagy lány. ha fiú, akkor nagyon gáz. Ha lány, akkor nem gáz. Ez van kb minden 13 évessel(tapasztalat:P)

2011. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

A számból vetted ki a szót.*_*

csak én 14/L vagyok és egyszerüüüen rajongok Daniel Flahertyért. imáádom. szerintem szerelmesvagyokbeléé:$

amugy kitetszik?:D

2011. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
13/L És őőőő ő az <3 Úh :D meghalok érte xD :D:D:D
2011. aug. 19. 20:23
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez a korral jár. Ennyi idősen én is pontosan ezt éltem át, sztár(ok)ba voltam szerelmes. Majd elmúlik.
2011. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát azt remélem :)
2011. aug. 19. 20:26
 6/28 anonim ***** válasza:

kiii?:OO

Daniel Flaherty?:OO

nekediiis?:OO

nanee:D

2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
amugy a második voltam..:D
2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Amúgy hagyjátok a francba a Skins US-t. A UK változat mérföldekkel királyabb.
2011. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember csak azt nem bírja ha valaki már annyira rajong hogy mindenhova kiírja.Egyik osztálytársam így van.Facebook-on nem is a saját neve,kora és képe van kinn hanem valami vámpír színész...

Neked is elmúlik :) Azt hiszem természetes.. bár én nem voltam így ennyire beleesve senkibe akit nem ismertem max megjegyeztem hogy jó pasi aztán ennyi :D

2011. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

az US akkoris jobb. ._."

báár lehet csak azért érzem így mert az US-t elöbb láttam mint az UK-t :D nameegháát Daniiel:$$

még mindig a 2. voltam:D

2011. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!