Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy iszonyatosa...

Miért van az, hogy iszonyatosan ovatosan kell bánni az emberekkel, hogy megtartsák veled a frissen kialakult kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Többször volt, h tul ramenos voltam v barmi es leraztak magukrol az emberek mint a kutya a bolhakat.... Ha viszont megjatszom magam minden jol megy. De akkor az nem en vagyok. Egy atlagosnak tuno mondatot is 5x atfogalmazok magamban.
2011. okt. 17. 17:21
 2/4 anonim válasza:

2 oka lehet, az egyik, hogy vsz. a kommunikációdban van valami hiba. olyan hiba,amiről biztosan kijelented, hogy "de nincs is", de másképp látod magad, mint a külvilág.


a másik egy nagyon általános ok: ilyen világot élünk: fontosak a kapcsolatok, de mindegyik felületes. a legjobb barátok sem érnek rá hetekig találkozni, mindenki rohan, hajszol valamit. ezt el kell fogadni, és ha legközelebb találkozol az illetővel, ugyanolyan kedvesen viselkedni vele.

2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van! Óvatosan kell bánni az emberekkel, mert ha nyíltan beszélsz velük, zavarba jönnek, és leráznak. A mai ember szerintem nem szereti az őszinteséget. Csak a memmiről lehet velük beszélni, meg az erkölcstelenségről, sajnos. Ez a téma mindig siker, áskálodni a másik mögött, a háta mögött beszélni valamiről. De ha értelmes dolgokról van szó sajnos lerázknak mint egy bolhás kutyát, mert idegesíti őket a téma.
2012. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! A kommunikációval nincs semmi baj. Nem ezen múlik egy kapcsolat, mert akkor érettségi alatt nem is léteznének barátságok, mert a komunikáció.... sok egyszerű ember nem is ismeri ezt a szót, csak egyszerűen még nyolc osztály nélkül, is csak beszél.
2012. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!