Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álomvilágban élek, hogy...

Álomvilágban élek, hogy léphetnék a realitások talajára?

Figyelt kérdés
Folyton csak azon jár eszem hogy mi lenne ha, majd ha ez lesz, meg ha ez. És teljesen belekavarodik az elmém valamibe ami nincs is. Pl az agyam tudja hogy nincs rá esély, de még is csak azon agyalok mindig hogy de jó lenne. Meg majd ezt meg azt fogom csinálni, tenni viszont ritkán teszek érte. :S A jelenem teljesen sivár és szürke, ezért folyton álomvilágba menekülök.
2011. aug. 19. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell egy kis álomvilág. Amúgy dobd fel valamivel a hétköznapjaid.
2011. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát tegyél érte,ne halogass. tudod a pontos célt, indulj el! miért kéne elhinned h. úgysem sikerül?!... Higyj benne és tegyél érte és sikerülni fog.
2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de komolyan, miért nem teszel érte? mire vársz még? vagy mik azok az álmok?
2011. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Álmom van sok, jelenleg egy cél van előttem, hogy szeptemberbe fel kerüljek pestre. Emiatt jelentkeztem is fősulira pótfelvételivel, de még mindig semmi jel hogy fel vettek e vagy sem, így lassan kicsúszva a célegyenesben kezdem feladni. Idén legalább is már tuti nem jön össze.

Ha kijutnék végre kicsit felpörögne az életem, van ott egy két ismerősöm akivel kicsit többet kimozdulhatnék, még azt is felajánlották hogy ha nem lesz koli mehetek melléjük lakótársnak. Meg majd segítenek barátnőt találni. Tök jó így elképzelni, de a valóság nem ezt tükrözi.

Hosszabb távon meg nagyon sok célom van csak ép, nem érzem magam elég erősnek hozzájuk. Nem is tudom milyen úton induljak el, csak hogy azt a célt akarom végeredményként. De összegezve azt szeretném hogy boldog legyek, mert most nem vagyok.

2011. aug. 19. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:

én meg azt hittem világrengető álmaid vannak. ezekért tényleg könnyedén tudsz tenni.

ha suli nem jön össze, gyere fel válalj munkát, vegyél ki albérletet és bulizz, annyi ismerősöd lesz...

lényeg h. nyiss az emberek felé. dolgozol aztán ha idén nem, majd jövőre felvesznek a suliba...

2011. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Semmi végzettséggel munkát találni úgy hogy nincs szállás és fordítva nem egyszerű.

Vannak ennél nagyobb álmaim is, de most csak ez jár a fejembe hogy milyen jó lenne végre kicsit élni.

2011. aug. 19. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:

akárcsak én, tudom milyen rossz ez

amikor az álmaidon gondolkodsz ne úgy gondolj rá, hogy ez nem jön össze, meg bárcsak összejönne, hanem bízz benne, hogy sikerülni fog és gondolj arra, hogy már megtörtént, de érezd is át, képzeld el azt a pillanatot amikor sikerül és milyen boldog és örömteli az a pillanat

2011. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!