Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lenézed, akinek zsíros a...

Lenézed, akinek zsíros a haja, nagyon kövér, hülyének öltözik, motyog az orra alá?

Figyelt kérdés

Ha saját hibájából, tudna rajta változtatni!!!



Odajött egy buliban egy fiú. Hosszú, zsíros haja volt. És emiatt, h a haja gusztustalan volt és igénytelenségre utalt még csak hozzá sem akartam szólni.


Ti mennyire toleráljátok ezt? Ha valaki saját hibájából nem képes megfelelni a társadalom elvárásainak?


18/L


2011. aug. 20. 22:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
mit mondott mit akart?
2011. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Le, persze. Nem nagy művészet kell az ápoltsághoz, csak ha még ahhoz is lusta...Pff..
2011. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
nyomult, ismerkedett... soha nem tudnék olyannal járni, akinek zsíros, büdös a haja.
2011. aug. 20. 22:28
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
nem nézném le, attól még lehet normális. én sokkal inkább lenézem az ilyen b.zi divatmajmokat, akik fiú létükre rózsaszín pólót vesznek fel, szűk nacival, esetleg fülbevalója van, és csak löki a hülye dumát mintha akkora istencsászár lenne...
2011. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

de komoly még csak ismerősnek se kellene fészbukon. és ilyenkor még én érzem magam szarnak, h miért nézem le, nem szabad, de kiráz a hideg az ilyen emberektől.


utána sikerült a gyereknek lesmárolni egy csajt és utána a csajról is megvolt a vélemény, hogy hogy tud olyannal smárolni, aki... na értitek.

2011. aug. 20. 22:30
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:29

ott pont..:)

2011. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A haját azért illene ápolnia. A többi felsorolt dologgal nincs gondom. Kövér nem vagyok, de elég hülyén öltözök, és szoktam magamban beszélni.
2011. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

az se jó ha veri magát, de inkább, mint a sarokban üljön és ne merjen megszólalni.


szerencsésnek érzem magam, hogy megtanították a szüleim, hogy hajat kell mosni, fürdeni kell, fogat kell mosni, ha nincs is sok pénzem nem bohócnak öltözöm, meg hogy nem egész nap ülök és tvzek, gépezek és nem zabálok annyit, h 100kilósan sírjon a szám a kinézetemért.


ezektől persze lehet egy ember jó ember, szép lelkű. tudom. de valahogy megismerni se akarok vkit ezek miatt. de a kövérség nem kizáró ok, van több dagi ismerősöm, de nem tapadós cuccban járnak.

2011. aug. 20. 22:32
 9/33 anonim ***** válasza:
52%

A zsírós haj az igénytelenség ,,ezt elismerem..

De ettől függetlenül én téged nézlek le,mert számodra a külső többet ér,meg az hogy ki hogy öltözködik..

Aki ennyire a külsőségekre figyel az számomra egy nagy senki..Unalmas,és buta...

Én az ilyenekkel nem állnák le 5 percre sem...

Mondom úgy hogy se nem zsírós a hajam,se nem vagyok kövér..

2011. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
csak ha ápolatlan.
2011. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!