Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülyének fognak nézni? (magyar...

Hülyének fognak nézni? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és hétvégente mindig unatkozok. az osztálytársaimmal jóban vagyok, de egy embert kivéve soha nem hívnak sehová, mert már mindenkinek megvolt a baráti köre. Én pedig gimi előtt költöztem ide, tehát rajtuk kívül szinte senkit nem ismerek. és ez az egy ember se sokszor hív el, mert ő meg más városban lakik és koleszos, tehát szintén sok embert ismer. Én meg alapból nem vagyok egy otthonülős fajta, de mivel nincs senki, akivel elmehetnék ide-oda, kezdek becsavarodni és úgy érzem mindenből kimaradok. Ezért arra gondoltam, hogy keresek számomra szimpi embereket a facebookon és írok nekik, hátha vkinek van kedve barátkozni. Szerintetek? Egyébként én lányoknak írnék és ezért is vagyok bizonytalan... mert az még oké hogy fiú ír lánynak, de lány lánynak? Egyébként nem vagyok leszbi, csak a fiúk sztem félreértenék.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.


2011. szept. 17. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis... Szerintem úgy a legegyszerűbb ez hogy kérdezel valamit tőlük, mittudomén ha festett a hajuk akkor milyen festéket használnak, mik a tapasztalataik (mivel én sokat festem a hajam meg műszempillát hordok, állandóan ilyenekkel keresnek meg xD Tesóm meg úgy találta az egyik nagyon jó barátnőjét, hogy ugyanígy megkérdezte tőle hogy milyen hajfestéket használ :D)

De amúgy kérdezheted azt is milyen telefonja, fényképezője van, bár a ruhás dolgokat hanyagolnám, ha még éretlenebb akkor zokon venné hogy olyan ruhát akarsz mint ami neki van :D De sok mindent lehet még kérdezgetni, utána simán szóba lehet vele elegyedni. Általában nem harapnak az emberek, amúgy meg mittudomén megkérdezel 50 ember, abból 40 elküld, de 10nél van "esélyed", akkor már simán megérte :D

2011. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mért nem máshogy barátkozol? Én biztos meg lepödnék ha egy tök idegen irna hogy mennyek bulizni vele. vagy pedonak nézném vagy hominak. vagy csak idiotának :) bocs
2011. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lány vagyok...

amúgy nem rögtön azzal kezdeném, hogy menjünk partizni.

hát akkor szted hogy? ha tudnám nem ezzel próbálkoznék.

1.-nek köszi, jó ötlet, majd kipróbálom :)

2011. szept. 17. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
pl lemész a kocsmába egy sörre és el kezdesz beszélgetni valakivel.
2011. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy be nem tenném a lábam egy kocsmába :D
2011. szept. 17. 14:26
 6/6 anonim válasza:
mit számít,ha tök idegenek hülyének néznek? Amúgy ebben nincs semmi. Biztosan nem mindenhonnan,de kaphatsz választ.Szerintem megéri kockáztatni,viszont akire ráísz,szintén biztosan van már társasága.Gondolom,zárkózottabb ember lehetsz,aki nagyobb társaságoktól megijed. Ha közös programot szervezel valakivel,mondd el neki,hogy szívesen megismersz új embereket,de a nagyobb társaság feszélyez,ezért egyszerre csak 1 új embert mutasson be,és ne hívja oda az összes haverját. Amúgy az internetes kapcsolattartás túl könnyen meg is szakadhat...
2011. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!