Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lenézed, akinek zsíros a...

Lenézed, akinek zsíros a haja, nagyon kövér, hülyének öltözik, motyog az orra alá?

Figyelt kérdés

Ha saját hibájából, tudna rajta változtatni!!!



Odajött egy buliban egy fiú. Hosszú, zsíros haja volt. És emiatt, h a haja gusztustalan volt és igénytelenségre utalt még csak hozzá sem akartam szólni.


Ti mennyire toleráljátok ezt? Ha valaki saját hibájából nem képes megfelelni a társadalom elvárásainak?


18/L


2011. aug. 20. 22:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
34%

És neked mi közöd ahhoz hogy ki milyen ruhát vesz fel??

És mi van ha valaki a te öltözékedre mondja hogy igénytelen??

Nem vagyunk egyformák..Miért ne öltözzön egy kövér szük ruhákban ha ebben érzi jól magát? Mert te úgy gondolod hogy pocsék???és??? közöd???

2011. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
53%
szűk
2011. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
le a kalappal a gyerek előtt hogy van mersze próbálkozni
2011. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

nem kell háborogni. ez a baj, h meg se tudom adni a lehetőséget embereknek ilyen miatt. amúgy nem szólok le senkit, nem alázok meg senkit, de gondolataim vannak.


nem bunkón küldtem el azt a gyereket sem, tök normálisan.


leolthatsz, h engem nézel le, mert ez számít, de a logikai sorrendjét figyeld meg a mondandómnak.

2011. aug. 20. 22:43
 15/33 A kérdező kommentje:
22:35, te most kövér vagy és szűk ruhákat hordasz vagy miért vagy ilyen ideges? nem sértegetni akarok senkit, csak egy közvélemény-kutatás, h lenézik -e egyesek az igénytelenséget.
2011. aug. 20. 22:44
 16/33 anonim ***** válasza:
39%

22:35 vagyok

Nem vagyok kövér.Nem hordok szűk ruhákat bár megtehetném ha szeretném az ilyen ruhákat.

De szánalmasak azok akik azt hiszik,hogy csak úgy lehet jól öltözködni vagy bármit is felvenni másoknak ahogy ők gondolják.HA látnak egy embert aki nem az ő (vagy a te) ízlésüknek megfelelően néz ki akkor már gyorsan közvélemény kutatásként kiír egy ilyen kérdést.Miért is???

De most komolyan?? Miért baj az ha valaki aki kövér szűk miniben vagy topban van?Vagy miért baj az ha egy férfi nem tud választékosan,ízléses módon öltözködni?? Nagyon sokan vannak akik nem tudnak jól felöltözni,bár megengedhetnék maguknak..csak pusztán nincs ízlésük..Tudod külföldön soha senkit nem nézlek le ezért..SŐT Angliában még azért sem nézik le az embert ha zsírós a haja..és tudod miért?? Mert szíve joga hogy olyan legyen a haja..Mert miért ne??

Szóval ez nem közvélemény kutatás hanem egy iszonyatosan rossz emberi tulajdonság,ami benned bőven megvan..

Ne feledd.Te sem vagy tökéletes..Valaki lehet hogy pont rólad gondolja hogy ízléstelen vagy,vagy pusztán bűn ronda..

2011. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
34%

A kérdező tuti egy szexi, csúcs csaj külsőre...



...de belsőre inkább nem mondanék semmit.

2011. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
tudom, h csúnya dolog. próbálok változtatni, de nem lehet, ilyenné fejlődtem. de sosem kritizálok senkit, mondom ezek csak gondolatok. akkora szemét még sem vagyok.
2011. aug. 20. 23:06
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
nem nézem le, de pl párkapcsolat szóba sem jöhetne
2011. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

na hát igen. én is így vagyok.


bár lehet itt félreértettek páran. nálam a lenézés nem azt jelenti, hogy magamat látom többnek attól, akit lenézek, hanem egyszerűen egy a társalomban elfogadott értékrendnek nem tud megfelelni. de itt nem olyanra célzok, hogy akármilyen stílusú, hanem alapvető dolgokra, hogy igényes legyen.

2011. aug. 20. 23:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!