Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki füvezik vagy egyéb drogot...

Ki füvezik vagy egyéb drogot fogyaszt rendszeresen és miért? Jobb lessz utána valami? Megéri?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Én fogaztok!! Kokaint,mrihuánát meg mikor mit!! Azért mert jó!! Próbáld ki te is!! :D
2009. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Első vok!! Am csak kamu!! De ezt nem hagyhattam ki!
2009. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de most komolyan...én fogyasztottam 2 évig,aztán mintha elvágták volna..most gyülölöm.párom minden nap csinálja ,szeretem őt,segiteni akarom,ezért érdekel
2009. ápr. 15. 20:17
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
te hülye vagy? 2 évig csináltad és felteszed a kérdést hogy miért és hogy vajon jobb lesz e utánna? neked megérte? ha ezeket megkérdezed miért csináltad 2 évig? várom a válaszodat
2009. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de én csak speedet használtam és kb . 2hetente buliban..szóval én nem függő voltam...
2009. ápr. 15. 20:39
 6/17 A kérdező kommentje:
és tapasztalatot kérdeztem és nem kioktatást
2009. ápr. 15. 20:41
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

nem azért csinálja az aki csinálja, hogy jobb legyen valami, hanem azért, hogy készen legyen :D

ez kb olyan, hogy miért szexelsz?jobb lesz utána valami?

vagy miért nézel meg egy jó filmet?jobb lesz valami?


kikapcsolódás.

2009. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Én is szívok füvet minden nap, ha tehetem, de ojkor több hét 1-2 hét kimarad! először a kíváncsiság miatt szívtam el az első spanglit, utána meg kíváncsi voltam, hogy meddig lehet fokozni az érzést, kB fél éve szívok rendszeresen, de esküszöm azóta más szemmel látom a világot, még józanul is, mint előtte, és kíváncsibbá is váltam! De a leszokás nem nehezebb róla, mint mondjuk a tv-ről vagy a számítógépről való leszokás! De ha nekem feltenné valaki a kérdést, hogy mit választanák inkább, a csajomat vagy a füvet (de akármelyiket is választanám, a másiktól véget búcsút kéne venni), akkor én biztos a lányt választanám! (én már csak ilyen romantikus füves vagyok :D)
2009. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló,irnál privit?
2009. ápr. 16. 13:00
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Életemben egyetlen egyszer tukmáltak rám egy slukknyi füves cigit, de hatalmasat hánytam utána, úgyhogy köszi, nem kérek semmiből. És mindenki csak annyi alkoholt igyon, amennyit én szoktam: bizonyára tönkre fognak menni akkor a piát gyártó cégek.
2009. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!