Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet új életet kezdeni...

Hogyan lehet új életet kezdeni? fontos

Figyelt kérdés

Tudatilag lelkileg kiüresedtem,néha már olyan mintha nem is léteznék .Nem tudok gondolkodni, nem merek érezni.


Szembesültem azzal hogy az életem egy csőd ,egy látszat lufi, ami kidurrant . Akármibe fogtam h közelebb jussak a céljaimhoz egyszerűen nem megy. És tudom h miattam nem megy.


Már nem is az érdekel hogyan mehetne ,hanem az hogyan kezdhetnék új életet amiben megtalálnám a nyugalmam, békém .leginkább önmagam .


Ahhoz h az ember szakítson a múlttal fizikailag is el kell menni ? mégis hogyan élhetnék normális életet ?

jelenleg vegetálok.


(és nem akarok antidepresszánst szedni meg szakember se tud ezen segíteni. valami gyakorlati dolog kéne.)


nagyon köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 23. 18:57
 1/9 anonim válasza:
Az elméd irányítója te vagy,ezért magadnak köszönd amit érzel!Túl negatív vagy és az elméd fölött már nem tudsz uralkodni!Ezket olvastam Éld az életed című könyvben!Ajánlom neked is!Az író nem jut eszembe,de megírom amit igen!Fel a fejjel!Nem szabad negatívnak lenni!
2011. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ebben a könyvben gyakorlatok is vannak!
2011. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Na ez az a könyv!Ajánlom!!!!Szerezd be minél elöbb!

[link]

2011. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm .Tudod az van hogy nem bírom már feldolgozni ami velem történik .mert mindig összeszedem magam ,és aztán uez van. nem tudom mi a megoldás .mintha ráültek volna a tudatomra .fáj a fejem nem érzek semmit és nincs motivációm semmi a napi kötelezőkön kívül .és ha ez így megy tovább ..már beteg vagyok egy hónapja a fizetésem nagy része orvosra gyógyszerre ment . nem tudom a megoldást .a könyvet elolvasom .köszi még1x
2011. aug. 23. 19:06
 5/9 anonim válasza:
A betegséged is a gondjaid miatt vannak!Ez is a könyvben van!Nagyon sok jó dolog van benne!Tényleg érdemes kiadni érte a sok pénzt!Ha elolvasod választ kapsz mi miért van és talán sikerül rendet tenni az elmédben!A feladatokat komolyan kell venni benne!(bár nekem furi volt)...Kitartás!Majd írj mikor sikerült beszerezni és elolvasni belőle valamennyit!Én mikor olvastam olyan volt mintha valakivel beszéltem volna,mert a nő aki írta valami psziho doki lehetett!
2011. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ja!Elfelejtettem: Nekem apum ajánlotta a könyvet...ő is elolvasta többször is és neki segített!De ez attól is függ ki hogy áll hozzá és ki miben hisz!
2011. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sikerült beszerezni a könyvet?
2011. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos, sokan vagyunk ezzel így, többek között én is.

Mégis mi lenne a motiváció a pozitív gondolkodáshoz?

Barátok, ismerősök nincsenek

Szülőkkel való kapcsolat felejthető

Munka egy mókuskerék

Anyagi helyzet totális csőd

Párkapcsolat negatív

Nem az okozót keressük, hanem a megoldást!

2011. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom Figyelmébe a Titok c filmet! nekem segített! Sokat! Bármin változtathat, mindenre képes! 19/F
2011. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!