Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez az ember totál...

Szerintetek ez az ember totál menthetetlen?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, aki hát..., hogy mondjam, nemtom depressziós-e, de szerintem annál súlyosabb.

Nem igazán beszél már senkivel csak max keveset, a tekintete is eléggé zavaros (morcos + gyilkos tekintet keveréke).

Barátnője több éve nincs, de nem is akar. Az is furcsa, hogy egyre kevesebb dolog "érdekli". És az egészben az a legszomorúbb, hogy pár éve, még egy teljesen normális, lelkes ember volt. Pedig nem lehet rá azt mondani, hogy hülye, mert egyetemet végez (informatikus szakot a BME-n) és mellette dolgozik. Ja és a srác 23 éves.


2011. aug. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megtaláljátok a probléma okát , hogy miért lett ilyen ,és ha megoldjátok azt, akkor szerintem újra lehet az aki azelőtt volt .
2011. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod fura a kérdés.

Írod, hogy rokona vagy, mégis úgy fogalmazol mintha csak egy hétköznapi loosert jellemeznél a TE(!) szempontjaid alapján. Hogy mennyit ér mint ember...


Egyébként meg valszeg szenved a srác belül. De ez nem feltétlen baj. Minnél többet szenved valaki, annál boldoggabbá válik amint elmúlik a szenvedése. Tapasztalat :)

De legtöbben nem szenvednek, hanem "élvezik" az életet. Nem ugyanaz. A boldogság amit a szenvedéssel nyerhet el az ember az állandó és nem kell hozzá buli/csajok/pia...

2011. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Írod, hogy rokona vagy, mégis úgy fogalmazol mintha csak egy hétköznapi loosert jellemeznél a TE(!) szempontjaid alapján. Hogy mennyit ér mint ember... "


Nem azért írtam, mert loosernak tekinteném. Hanem azért, mert ezek alapján lehet értelmeset mondani. Mellesleg aggódok miatta.

2011. aug. 24. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!