Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért így szeretem magamat? 16/F

Miért így szeretem magamat? 16/F

Figyelt kérdés
Szóval, gyerekkoromban volt egy balesetem és csúnya hegek maradtak a hasamon és a lábaimon. Ma utána jártam, hogy plasztikai sebészettel mennyit lehetne ezen csiszolni. De amikor végig gondoltam, hogy milyen lennék az után, nagyjából normális bőrrel, nem volt kedvem megváltozni rájöttem hogy így szeretem magamat, pedig egész eddigi életemben úgy gondolkoztam hogy bárcsak én is tökéletes bőrű lennék mint a többiek. Miért van ez így?
2011. aug. 24. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Félsz attól hogy milyen lesz "másnak" lenni mint eddig.

Félsz az újdonságtól.

Nyugi, 99,9% ember ilyen. Tudják mi lenne a jó, mégse teszik, mert belül félnek a változástól. Félnek a sikertől. Félnek a kudarctól. Ezért inkább nem is próbálkoznak...

2011. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem félek a változástól, egyszerűen mintha megszerettem volna a nyomokat magamon. De nem tudom miért.
2011. aug. 24. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja nem félsz... Persze....

Hiszen nem attól félsz hogy a szebb bőröddel eetleg nem szeretnéd magad?


Megsúgom az igazi szeretet nem múlik el akkor se ha plasztikán megy át az ember.


Ha feltételeket szabsz hogy "csakk akkor szeretlek ha" pl itt: csak ha sebes maradok... Na ez nem szeretet. Ez félelem hogy nem mered kipróbálni azt, amit az eszed súgja hogy jobb lenne, de a "hülye" érző részed ezt nem fogja fel, és azzal reagál hogy nincs akaratod megváltoztatni a tested...

2011. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:/
2011. aug. 24. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tűntetném el. Egy emlék a múltból, hogy sose fejeltsd el, mi történt. Nekem is van egy, és semmi pénzért nem válnék meg tőle. Olyan ez, mintha a kezemet akarnák levágni.
2011. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!