Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért keljek fel holnap? Csak...

Miért keljek fel holnap? Csak egy okot mondj

Figyelt kérdés
Minden összeomlott körülöttem egyik napról a másikra. Nincs senkim és semmim.
2011. aug. 25. 16:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennél már csak jobb jöhet.
2011. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
Masztizz egyet reggel.
2011. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli feketekávéért.
2011. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Kelj fel még napkelte elött kb. negyed órával? Hogy miért? Mert olyan gyönyörü, hogy az egész napodat szebbé teszi. :))
2011. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ide és csináld meg a gépemet:)
2011. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
77% ahhoz legalább értek :P
2011. aug. 25. 16:52
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
mondjuk azért, mert miért ne? :)
2011. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 skarma ***** válasza:
100%
mert a Nap is felkel.
2011. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Sághegyi Csaba válasza:

Mindig jön új nap, mindig újat hoz. Mivel ebbe a témakörbe írtad a kérdést, ezért a fő válaszom ez: mert Istennek olyan terve van veled, amit most nem fogsz fel, és nem hiszel el, de attól még igaz. Talán most haragszol rá, de ahogy fentebb mondtam, új nap jön. Én arra voksolok, hogy minden napod tedd a kezébe, és ha mondjuk 5 év múlva visszanézel, tutira mondom, hogy azt mondod, hogy nem bántad meg! Tapasztalat!

Nekem is volt egy pokolian nehéz időszakom. Feleségem, akit nagyon szerettem, halálos beteg lett, legyengült, és kemény fájdalmai voltak. Anyósomék bántották, hogy drogozik, és engem támadtak, hogy anyagot hozok neki, ami persze nem volt igaz. Közben a veszteséges vállalkozásban kellett pörögnöm egész nap. Egy barátunk utazott hozzánk messziről segíteni, hogy bírjuk a strapát. Aztán feleségem mégis elkezdett javulni. Karácsony és szilveszter között pedig bejelentette, hogy el akar válni. A chates előzményekből tudtam meg, hogy összejött a segítő barátunkkal, aki egy református pap...

Szóval Isten engem is nagyon helyreállított, pedig iszonyatosan szenvedtem nagyon sokáig. Te sem fogod megbánni!

2011. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!