Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok holnap suliba...

Nem akarok holnap suliba menni, utáálok . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok , utálom... sok köcsög tanár... sok hülye diák cigis füves piás stb... (vannak jófejek és vannak barátaim is) Ugy utálom az egészet , most is rosszul vagyok ha rá kell gondolnom hogy holnap menni kell pfhuj


Ugy visszamennék ált iskolába ott minden olyan jo volt... az itteni barátokkal is jol elvagyok de közel sem olyan mint 3 éve volt pl 8. ban . Inkább dolgoznék már de tudom hogy kell az érettségi és emiatt vagyok ár csak itt , tudom hogy mást nem tehetek végig kell járnom de akkor is:( olyan rossz , azt akarom mint amilyen régen volt , vagy hogy dolgozzak vidáman egyedül vagy 1 jó társaságba


2011. szept. 18. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha dolgoznod kell, akkor rájössz, hogy nem volt ez olyan rossz... :)
2011. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hümi ***** válasza:
100%

nyugi nekem sincs sok kedvem bemenni, főleg h matek doga :S:S de legalább lehet hallani pletykákat, vicces dolgokat, az új kis 9.eseket nézni h azt hiszik ők a "nagyok" :DD

általába 8kor indulok el, vagy előtte pár perccel, nem sietek..minek már úgyis a 11.et nyomom :D

2011. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem se, főleg az előző péntek miatt, még mindig olyan rossz érzésem van ://
2011. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem melózni nincs kedvem menni. Régen suliban a melót vártam, de nem vagyok vidáman egyedül és a társaság se valami szuper. Középiskola/egyetem/áltsuli eleje jobb volt, akkor legalább pénzem is volt, a legnagyobb probléma pedig a töri tz volt.
2011. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát értem... de akkor is lehet dolgozni tényleg nem jobb bár én ugy hiszem hogy ha azt dolgozom amit szeretek akkor bizonyosan jobb dolgozni... és amit én szeretnék max 1 érettségi kell :) de amugy még az benne a rossz hogy nagyonde nagyon hiányzik az ált iskola igy 3 év után is fáj a szívem ha rágondolok milyen volt ott is milyen itt :(

egyébként 17 / F

2011. szept. 18. 20:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Középsuli után azt mondtam, hogy milyen jó lesz melózni, de tévedés... főleg, hogy nem a saját korosztályoddal leszel körülvéve, meg lehet, hogy nem is azt csinálod, amit szeretnél. Arra is fel kell készülni, hogy mi van akkor, ha suli után nem sikerül elhelyezkedni, mert a mai világban az is benne van a pakliban, sőt... Én egy ideig melóztam, de nem jött be, ezért visszaültem a padba, abból a szempontból jó, hogy van lovéd, de más szempontból sz0pás.

21/F

2011. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én a 12.-et taposom, nehezen találok munkát de amikor sikerül akkor majd kicsattanok az örömtől. Eddig sajnos csak alkalmi munkáim voltak egy egy darabig host voltam egy étteremnél. Én kifejezetten örültem hogy melózhatok. Lehet hogy szar volt elindulni és a cipekedés miatt a szar fogású rekeszekkel lilás foltok voltak a combomon meg a tenyeremen de legalább melózhattam. Kerestem egy kis pézst és olyan emberekkel töltöttem a napot akikkel jót mulattunk.


Próbálj előrehozott érettségit letenni és amint megvan a 18 mehet is a melókeresés.


18/F

2011. szept. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én osztályom is egy nyomorék, az osztály 92%-át utálom. De nembaj a maradék pár barátommal dumálok csak, amúgy senkihez nem megyek oda dumálni, teljesen elvonom magam az osztálytól. És bejön. Azóta sokkal jobban érzem magam.
2011. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én az osztályomnak "csak" a felét útálom.. 3 éve vagyunk együtt, 7 fő, és a "gyűlölködés" megy... hihetetlen, mikor össze kéne tartanunk.. 19/f Én mindíg képes vagyok megbocsájtani, ha vkit leszólok, 10-15 másodpercen belül lelkiismeret furkdalásom van, és azonnal bocsánatot is kérek x) de lényeg a lényeg, igenis, az osztálynak össze kéne tartani.. de ma ebbe na rohadt oktatási rendszerben ez nem lehet... nincs fegyelem, semmi
2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél akkor magántanuló csak vizsgázni kell bejárni :)
2011. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!