Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ronda nevem van? (...

Tényleg ronda nevem van? ( Bőv . Lent)

Figyelt kérdés

Szerintem ronda nevem van .(Az édesanyám félig francia és ezért adott nekem ilyen idióta neveket) A nevem Charlotte (Sárlott) Sophie(Szófia) és szerintem nagyon elegáns és hercegnős mind a két név és nem is lehet rendesen becézni őket. :S

Milyen becenevem lehetne? És szerintetek jók ezek a nevek?

A suliban is csak csúfoltak a Sophie miatt a Charlotte pedig szerintem furcsa név , bár ezt a nevem is csúfolják. ( ezért is vagyok ennyire bizonytalan)

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Ja és két kereszt nevem van. :S


2011. aug. 25. 18:30
1 2 3
 1/30 Beliel ***** válasza:
Szerintem szép neved van.
2011. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Saci
2011. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

Egyik ismerősöm régen odavolt a Charlotte névért, akkort minden Charlotte volt neki. Egyébként szerintem szép nevek.

Hívasd magad C.S.-nek. Úgy, h csé, vagy cé-es, vagy szí-es, vagy mindegy. A rövidítésék néha vagányak. ( kivéve sp... )

Másik ismerősömet meg Szofinak becézik. Sophie. Csak Szofi. Vagy Szoszo... Szasza...

2011. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ronda a neved, csak magyar fülnek szokatlan

ha csúfolnak a neved miatt, akkor ignoráld őket

Becenév: Zsófi :) Sárli :)

szerintem semmi baj nincs vele, nekem szokatlan

ezért meg ne légy bizonytalan és kész

2011. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép nevek! :) A Charlotte-ot meg még Sárinak is lehet becézni szerintem ^^
2011. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen. A Sári-ról nekem mindig a Sára jut eszembe amit nem szeretek! (Bocsi akit Sárának hívnak de van egy olyan osztály társam aki plázica és undorító amikor a majmolói Sacci-nak hívják . Mindha rágóznál. Én nem szeretem ezt a nevet hogy Sára. ) De különben anyukám mindig Charlie-nak (Csárlí) becéz , ami szerintem aranyos is de sok ember kinevetne miatta , mert hogy pasi név.) És apu szerint illenek hozzám a nevek főleg a Charlotte mert hátközépig érő vörös hajam van kicsit szeplős smarag zöld szemű lány vagyok. :) ( Különben apa Sapchy(Szaphy) nak is szokott hívni. Amugy 167 cm 50 kg és mindössze csak 14 év.)

Apa szerint regénybe illek . :s Szerintetek nem gáz a vörös haj szeplőkkel és smaragzöld szemekkel?

2011. aug. 25. 18:49
 7/30 Draug ***** válasza:
A Charlotte az szerintem olyan átlagos, bár semmi baj nincs vele... a Sophie viszont nagyon szép név, nekem tetszene :) Már nem magamnak, én fiú vagyok, de ha ismerősömet így hívnák :P
2011. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Becsüld meg magad, kevés a zöldszemű ember, és az az egyik legszebb szín.
2011. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Draug ***** válasza:
Ja, és a másik kérdésedre válaszolva, nekem speciel ideálom a zöld szem és a vörös haj, szóval egyértelműen gyönyörű lehet, főleg ha ilyen hosszú :) A szeplők meg aranyosak :)
2011. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Ja és a barátaim csak Charlotte-nak hívnak. Ami olyan ciki.

Pl: Szünetben a folyosón beszélnek a barátnőim oda hívják egymást hogy : Anna , Eszti , Adri... És akkor elkiáltják magukat hogy Charlotte! Mindenki egy vöröske szeplős lányt lát futni. Ami még csak nem is baj de mindenki fölnéz vagy éppen rám néz ha hallják azt a fura nevet!:S Félek hogy a közép suliban mindenki kinevet hogy itt a vöröske mi is a neve? Ja meg van valami hülye nevű Charlotte! :S

2011. aug. 25. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!