Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ronda nevem van? (...

Tényleg ronda nevem van? ( Bőv . Lent)

Figyelt kérdés

Szerintem ronda nevem van .(Az édesanyám félig francia és ezért adott nekem ilyen idióta neveket) A nevem Charlotte (Sárlott) Sophie(Szófia) és szerintem nagyon elegáns és hercegnős mind a két név és nem is lehet rendesen becézni őket. :S

Milyen becenevem lehetne? És szerintetek jók ezek a nevek?

A suliban is csak csúfoltak a Sophie miatt a Charlotte pedig szerintem furcsa név , bár ezt a nevem is csúfolják. ( ezért is vagyok ennyire bizonytalan)

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Ja és két kereszt nevem van. :S


2011. aug. 25. 18:30
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Oké .Köszönöm szépen!! :)
2011. aug. 25. 19:47
 22/30 anonim ***** válasza:
43%

"Jaaaaj, szerintetek nem gáz, hogy magas vagyok és karcsú, hosszú vörös hajam van, smaragdzöldek a szemeim és két hercegnős nevem is van, ez nagyon cikiiiiii? Műnyafi bókvadász. Következő mi lesz, gáz-e a Gucci cipőd?"


Én ezzel értek egyet.

2011. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és ha tényleg rondának tartanád magad, akkor nem linkelnél képet...
2011. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
szerintem is szép nevek,engem Vi-nek becéz a barátnőm,szerintem a Vivien az sok,a Vivi meg nem tetszik! :D 14/L
2011. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasgattam itt, valahogy így képzeltelek el:

[link]

Ezután megláttam a képed, ami megmutatta, hogy helytelen volt a feltevésem. No, de ez nem válasz a kérdésedre...


Írták már neked páran, hogy szép a neved, és te is szép vagy, ami igaz is, és ezeket nyilván te is tudod. A te problémád az, hogy nincs elég önbizalmad, nem vagy elég határozott.


Ha szeretnél ezen változtatni, akkor írj, és segítek neked.

2011. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
00:18 Te kis perverz. :D
2011. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

szerintem szép neved van :D


a Charlotte-t Sacinak,a Sophie-t pedig Szofinak,Szasza,ilyenek :D


a szembeszomszédunk két kiscsaj és az anyukájuk német és a nagyobbik lány neve is Sophie :D őt is csak Szofinak hívják,vagy a másik nevén,bár úgy ritkábban


13l

2011. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


ja és annyit még hozzátennék hogy miért vagy ilyen gonosz saját magaddal? szerintem nagyon gyönyör vagy :)


egy picit szerintem hasonlitassz Kristen Stewart-ra :D


látnál csak engem.......

2011. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
A twilightból? Hát , szerintem nem , de sokak szerint is hasonlítok rá. ;)
2011. szept. 20. 21:40
 30/30 anonim ***** válasza:
:D
2011. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!