Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék bnőt, de nem tudok...

Szeretnék bnőt, de nem tudok szerezni, mert nagyon ronda vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban egy lány se beszélget velem, egy lány vissza utasított, chat.hu-n meg nem is válaszolnak nekem. Mindig azt látom, hogy a csávók és csajok tök közel állnak egymáshoz, még úgy hogy ha csak barátok, de nekem életemben nem volt dolgom lánnyal. Szeretnék már magamnak egy párt, de ebből következtetve tudom, hogy nagyon ronda vok. :(


Mit tehetnék?


2011. szept. 15. 21:13
1 2
 1/11 Madafaka182 válasza:
33%
Legyél b*zi!
2011. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Adj magadra! Ha az arcod nem szép, járj "menő" cuccokban, azon kívül sportolj, izmosítsd magad. És fő az önbizalom! Merj valakihez odamenni és elkezdeni beszélgetni. Igyekezz humorosnak lenni, bele fogsz jönni!!
2011. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, biztos sikerülni fog! :)

Néhány kisebb "szépséghiba" kivételével nem vagyok csúnya, de még nekem sem volt barátnőm komolyabban, csak "internetes" kb. 1 hónapig, akivel barátok maradtunk. Én is nagyon vágyok már egyre, vágyok a szerelemre, de, sajnos nem jött még össze.

18/F

2011. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

elöttem lévőnek igaza van!!!

Ha valamittudsz hogy nem okés akkor máson kell feljavítanod...

Pl ha veszel egy bmw-t tuti hogy a falú legszebb nőit tudod majd döngetni...

próbálj ki azért egy képes társkeresőt hátha...(mondjuk nekem se sokan írtak,talán félnek tőlem.... :)

2011. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Gépezz tovább,és kérdezz hülyeségeket akkor tuti lesz;)

vagypedig ne a legfullosabb csajt akard,érd be kisebb kaliberüvel is

2011. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!:


Próbálkoztam kisebb kaliberűknél is, de az a tapasztalatom, hogy a rondább lányok még beképzeltebbek, mint a szépek. A Ronda lányok, arra nem méltatnak, hogy vissza jelöljenek Facebookon. :(

2011. szept. 15. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom a World of Warcraft című nagysikerű játékot, ott valóra válthatod álmaid ;)
2011. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is az önbizalmadat kéne feljavítani, nem a ruhatáradat. Bizonyára vannak mentális problémáid, ez sugárzik a kérdés hangvételéből is. Ha rendbe hozod magad lelkileg, az sugározni fog belőled, és úgy mindjárt más a helyzet.
2011. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

oh bakker...


figyi én is az a kis tini lány voltam aki azt hitte minden a külső... de így visszatekintve hát azért volt pár érdekes fejű srác akik nagyon bejöttek...


mondogatják sokan hogy a belső a lényeg... jahm valami olyasmi. A kisugárzás! ez az ami megfog...


pl. tegnap beszélgettem egy bnőmmel egy srácról h mennyire jóképű szerinte és mondtam neki h sztem egyáltalán nem jóképű hanem van kisugárzása. egyedi stílusa, igényes, magabiztos. A feje sztem kiváltképp ronda- kicsit cápás. De a srác mégis lehengerlő egy az egyben.


Külsőre nem kell sok. Inkább az igényesség fontosabb! Fürödj minden nap, ismerkedj az arctisztító készítményekkel ha pattis vagy, fogkrém+fogkefe, fültisztító- ugh egyszer buszon végignéztem az emberek fülét azt hittem hányok egyet...

Jah és egy JÓ HAJVÁGÁS csodákat tud művelni. Valamint a körmök- én ezt mindig nézem :D


MEG ÖNBIZALOM! - az majd szépen lassan fog felépülni. Először próbálj meg a külsőt felépíteni- az könnyebb aztán az úgyis dob egyet a belső önképen! Hajrá!

2011. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Elsősorban is,sportolj valamit.önbizalmat ad,célratörővé tesz,és nem utolsó sorban,egészséges.Legyél igényes,tiszta.Ahhoz pedig hogy önbizalmad legyen,először is meg kell tanulnod magadat elfogadni,szeretni...Közhely ugyan,de igaz:ahogy te látod magad,úgy látnak mások is téged...
2011. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!