Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új személyiség?! De mit...

Új személyiség?! De mit fognak szólni a többiek? :S

Figyelt kérdés
a kövi velem a helyzet: 11be megyek. 7. óta járok ugyanabba azt osztályba. mind a 4 év alatt egy visszahúzódó csendes gyerek voltam akinek alig voltak barátai.(vagyis egy luser voltam) a nyáron rengetek önfejlesztő és magabiztosság növelő tréningen vettem részt. gyakorlatilag uj ember lettem új külsővel. de most mingy kedződik a suli és még mindig attol félek h erre mit fognak reagálni az osztársaim. mi a vélemyénytek, és ti mit csinálnátok? 17/F
2011. aug. 27. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem akarom leszólni a tréningeket, de ha tényleg növekedett volna a magabiztosággod akkor nem ez lenne a kérdésed hogy:

"mit fognak szólni? :S "

Hanem az lenne a fejedben hogy:

de izgi lesz az új magabizrosságommal besétálni a régi ismerősök közé, alig várom hogy fogják csodálni a változást :) ...."

És absz nem érdekelne mások véleménye hogy mit csinálj majd. Mert a magabiztos az pont hogy biztos a dolgában.


Szóval szerintem silány hatásfokkal dolgoztak a trénereid, igényeld vissza a pénzed!

2011. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Én mindenféle tréning nélkül változtam meg ugyanígy, igaz, hogy kb. ez az érettségi után volt. Gimiben nem beszélgettem az osztályban soha senkivel, nem voltak barátaim, egy év múlva pedig az első osztálytalálkozónkon (mi évente tartunk) egy csomót beszélgettem mindenkivel és össze is barátkoztam olyanokkal, akikkel azelőtt 4 év alatt 1-2 mondatot beszéltem csak.
2011. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!