Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az milyen ember aki nem érez...

Az milyen ember aki nem érez se szeretetet se gyülöletet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 20:35
1 2
 11/16 Walk With Me ***** válasza:
Üres. Kiégett. Kibrándult. És még talán életunt...
2011. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 reptoid tudós 2 válasza:
Székely...
2011. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szochipata. Érzéketlen. (Sorozatgyilkos)
2011. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Székely. :D Ez jó. :D


Unott, rideg, érzéktelen. Magam részéről szeretetet, hálát és hasonló pozitív érzelmeket gyakorlatilag egyáltalán nem érzek, ellenben gyűlöletből és haragból egy seregre elegendő van bennem.

2011. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én, de nem nevezném magam kiégettnek, unottnak, megkeseredettnek meg semmi ilyesminek. Élvezem az életet, sok dolog szórakoztat, de gyűlöletet, szeretetet nem érzek, ahogy még jó pár mást sem, pl. szégyent, együttérzést, szomorúságot, féltékenységet (ez talán a szeretetből jönne, nem?), meg nem tudom, most hirtelen ezek jutottak eszembe, amikről csak hallottam de nem értem a lényegét. Ja, ideges sem szoktam lenni, meg dühös se nagyon. Lényegében az idő nagy részében semmit nem érzek, de nem negatív értelemben, mert ha megkérdezné valaki, azt mondanám, jól érzem magam, de nem tudom igazából mit kellene éreznem. Merthogy konkrét érzelmeket nem nagyon élek át. De pont jó ez így nekem, nem is értem az emberek hogy bírnak máshogy létezni, nekem is vannak érzékenyebb pillanataim (pms), amikor érzek dolgokat, de az szörnyű, jobb szeretek nem érezni semmit.
2011. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hannibal.
2014. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!